Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Co je v sázce?!!!"    

Pro všechny ty, kteří teď oslavují, jak to ten Prigožin všechno vyčistí, aniž by byli schopni domyslet nedozírné následky toho, co udělal!!!

Pochopitelně, a nejenom tady na sociálních sítích, to všichni víme, ve velení ruské armády jsou od devadesátých let nainstalováni američtí zaprodanci, ale to se po celou dobu řešilo, právě proto je dnes ruská armáda na té, světově nejvyšší úrovni, na jaké je!

Ty procesy očisty probíhají, je to jednoznačně vidět i na výsledcích ruské armády ze současné doby!

  • co-je-v-sazce
Ale ... chtít změnit současnou situaci násilným pučem nemůže vést k ničemu jinému, než k občanské válce a rozvratu ruského státu! To znamená i ztrátu naděje pro zbytek světa, že by se dokázal vymanit ze současného, globálního marasmu a s velkou pravděpodobností i riziko světového, jaderného konfliktu!!! 
   
Problém Prigožina je v tom, že se jeho ego utrhlo ze řetězu a zatímco v minulosti ta jeho otevřenost byla mnohdy přínosem, teď se stala ohrožením samotné existence ruského státu!! (Vždyť si jen všimněte, jak se Prigožina, z čista jasna, chytily třeba naše Novinky.cz - to není náhoda, že mu tam dávaly a dávají takový prostor). Mě to poprvé zarazilo během toho jeho konfliktu s Achmatem a Kadyrovem.
 
A vyprovokoval to Prigožin, aby dokázal, že Wágnerovci jsou lépe vyzbrojeni, mají letadla a PVO, jak-li nějaký Achmat. Kadyrov a jeho velitelé pochopitelně odpověděli.
 
To bylo úplně zbytečné, uškodilo to všem, včetně ruské vojenské operace. Úplně zbytečná a hloupá mediální roztržka, za kterou, podle mne, stálo Prigožinovo ego - po Bachmutu si začal připadat jako největší vojevůdce, který by bez problémů mohl nahradit i samotného Putina (i když tomuto tématu se přímo vyhnul, ale některé náznaky byly zcela jasné).
 
Víte, jak se tomuto jednání vyjadřuje jedna naše česká moudrost: "Pýcha předchází pád!!!"  Nepochybuji o tom, že Rusko tento vnitřní konflikt ustojí!!!   
 
Z dnešního prohlášení Vladimira Vladimiroviče Putina:
 
Prezident Vladimir Putin označil to, co se dnes děje v Rusku, za kudlu do zad a zradu země.

"Přehnané ambice a osobní zájmy vedly ke zradě!

Všichni, kdo připravovali ozbrojenou vzpouru, budou čelit bezprostřednímu trestu," slíbil prezident.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 miroslav petr 2023-06-24 15:15
souhlas, matrix je tvořen jen z našich představ a myšlenek.
Citovat
#2 Dana 2023-06-24 15:08
Prosím, věřte tomu, že je to jen hra!!! Pro některé je to krutá hra, ale pro všechny je to jen zkouška ohněm, zda dokážeme pochopit, že Stvořitel vše řídí dle našich přání a představ. Strachem ničíme sami sebe i druhé, vírou v dobré tvoříme ráj na Zemi.
Citovat
#1 miroslav petr 2023-06-24 11:49
ani stalin se z vlastizrádci nepáral
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře