Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Krátký komentář k článku Prigožin versus Šojgu

To, že se tyto informace o konfliktu uvnitř nejvyšších ruských, vojenských struktur  dostávají k širokým vrstvám, není negativní zpráva! Přesně naopak!

Znamená to, že již v plynulém sledu probíhá očista Ruska od garnitur, které jim byly systematicky Američany, řízenými a zcela ovládanými globální elitou, nainstalovány od začátku 90-tých let!

Jak již jsem opakovaně zmínil: Kdyby v Rusku nebyla postupně do nejvyšších postů v 90-tých letech nainstalována tzv. pátá kolona, řada událostí by proběhla zcela jinak! Třeba válka na Ukrajině!

  • kratky-komentar-k-clanku-prigozin-versus-sojgu

Vzpomeňte jen na Minské dohody, to byl dokonalý klíč k nastolení míru na Ukrajině! Jenže to v té době nebylo možné ze strany Ruska prosadit, protože lidé na nejvyšších místech ruského vedení byli plně řízeni tehdejší americkou garniturou a měli za úkol rozvrácení těchto Putinových dohod! Abyste mi rozuměli:

Nebylo by dnes těch 400 až 500 tisíc Ukrajinců padlých ve válce (a kdo ví, kolik jich zůstalo doživotně zmrzačených?), nebyla by zcela rozvrácená Ukrajina, která jako státní celek zanikne, nebylo by u nás desítek miliard vynakládaných na Ukrajinu, nebylo by takto děsivé inflace a energetického, hospodářského a ekonomického rozvratu naší země, nebylo by hrozby, že naši synové budou umírat na ukrajinské frontě a nebylo by hrozby třetí, možná jaderné, světové války.

Tak to už v životě chodí: Když se na křižovatce špatně rozhodneš, následky mohou být nedozírné! A když už mluvíme o té ruské (prozápadní) páté koloně v samotném Rusku... A jak myslíte, že je tomu u nás, v naší společné ČR ... A co nás čeká, čím vším ještě budeme muset projít, než se tohoto démona zbavíme?!! Vzpomínáte ještě na Jugoslávii, Irák, Afghánistán, Libyi, Sýrii a další?

A jak na to tehdy české média a společnost reagovala? Myslíte si, že se nám to, jako bumerang, a se vším všudy, nevrátí...? Kéž by se nám to nevrátilo, ale osudová rozhodnutí a z nich pramenící události a následky mají svoji vlastní, pevnou, logickou strukturu a je zcela jedno, jestli tomu říkáte karma, osud nebo nekonečný Boží mlýn! To je mocnější zákon, než ty naše fyzikální, i když si to absolutní většina lidské populace vůbec neuvědomuje....

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře