Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Krátký komentář k dvěma článkům z včerejší (31.5.2023) Russkoj Vesny

Ale h...o jste psychologicky obsadili! Tím, že jste, tzv. psychologicky, veřejně a z nejvyšších míst upozornili, že několik miliónů lidí z Donbasu a Krymu hodláte buď rovnou zlikvidovat, nebo poslat do převýchovných táborů nebo zbavit všech občanských práv, jste se pouze jasně a přímo postavili na stejnou úroveň někdejší Třetí říše, v případě tehdejšího SSSR pak na úroveň samotného Himmlera!

Jste úplně stejné bestie, akorát o to větší tupci, protože vykřikujete, jak s těmi lidmi zatočíte, a to ještě před tím, než jste tam vůbec vstoupili!

  • kratky-komentar-k-dvema-clankum-z-vcerejsi-31-5-2023-russkoj-vesny
 
A šance, že byste někdy vstoupili na Krym, se v tuto chvíli rovná nule, i kdyby se Američané přetrhli! Jediné, co jste tím vším zvládli, je, že vás teď celý okolní svět veřejně vidí, veřejně vidí, že nacismus a fašismus se znovu vrátily se vším všudy, včetně jejich genocidní bestiality! Co je na tom ovšem šokující a neuvěřitelné, je fakt, že náš dnešní svět toto přijímá bez povšimnutí a bez jakékoliv reakce! Jakoby bychom za sebou již neměli historickou zkušenost z 2. světové války, jako bychom již nevěděli, jak to tehdy začínalo v Německu?
 
Vždyť je to přesně totéž, jako přes kopírák! Akorát s tím rozdílem, že nástrojem a vykonavatelem zrůdné ideologie je dnes, namísto Hitlerova Německa, Ukrajina a jejím podpůrcem celý náš tzv. západní svět, i když, pokud jste se někdy zajímali o historii 2. světové války a kdo tehdy dostal Hitlera a jeho říši k moci, tak i toto je naprosto totožné! A co je na tom zcela deprimující? Že my, lidé, jsme se ze své vlastní historie ani v nejmenším nepoučili....

A tady dvě citace článků z dnešní Russkoj Vesny (omlouvám se, překlad je z překladače, ale význam jistě pochopíte!:
 
----------------------------------------
 
"Nezávidím jim": Arestovič řekl, jak budou obyvatelé Krymu a Donbasu utlačováni (VIDEO)

31.05.2023 - 18:00

Bývalý poradce náčelníka Zelenského štábu Alexej Arestovič během pobytu v Izraeli řekl, jak by mělo být potlačeno 5 milionů obyvatel Krymu a Donbasu "po příchodu AFU".

Podle něj všech 5 milionů spadá do tří kategorií:

"První z nich jsou jednoznačně dobrovolní kolaboranti s nepřítelem, ti by měli raději odejít, to říkám hned.

Jsou lidé, kteří možná nespolupracují, ale spolupracují (to je druhá kategorie - komentář RW). Například majitel autoservisu opravuje ruskou vojenskou techniku. Ten patří do první kategorie, dobrovolně. Ředitel dílny mohl dát výpověď, ale neudělal to.

Zasáhneme do jejich práv. Deset let bez volebního práva, něco takového. Na Donbase bude zvláštní zóna. No peněžní pokuty, zatýkání. Existují různé systémy. Například mu okamžitě zabaví veškerý majetek, má standardní presumpci viny, protože pracoval pro okupační moc. A pak prokáže, že není velbloud, pokud nastanou okolnosti vyšší moci, tak majetek vrátíme a uložíme sankce.

A třetí kategorie je důchodce, který dostal ruský pas, ale musel se 9 let léčit. Těm bude udělena amnestie.

Arestovič je přesvědčen, že "ti nejhorlivější odejdou, jakmile se začneme přibližovat".

"Nikdo nebude čekat, až se vás SBU zeptá, co jste dělali devět let. A nejdůležitější je, že spousta těch, kteří odešli z Donbasu, je nyní v řadách AFU. A ti znají velmi dobře své místní obyvatele - kdo kam jde a jak. Nemůžete je oklamat, oni vědí všechno. A oni se okamžitě rozprchnou," vysvětluje.

"Zajímají nás zlomyslní, svědomití komplicové. Ale 90 % z nich uteče jak z Krymu, tak z Donbasu, když se k nim přiblížíme. Ti, kteří zůstanou, budou v podzemí. S podzemím se vypořádáme normálními metodami a já jim nezávidím," uzavírá propagandista.

Pozoruhodné je, že to vše se neříká v Německu nebo v USA, ale v Izraeli - ve státě, který vytvořili ti, kteří byli ve 30. letech 20. století rozděleni do kategorií, "zasaženi do svých práv", nahnáni do ghett a odtud vyhnáni do koncentračních táborů a plynových komor
 
----------------
 
Budanov: "Krym jsme obsadili čistě psychologicky."

31.05.2023 - 20:07

Budanov: "Čistě psychologicky jsme zabrali Krym" | Russkaja Vesna
Šéf ukrajinské GUR Kirill Budanov dnes prohlásil, že Ukrajina "čistě psychologicky" obsadila Krym.

"Dnes mají okupanti svátek: prý jsme nedodrželi slib, že na Krym vstoupíme do konce jara. Existuje takový pojem jako psychologická protiofenzíva. Vsugerovat nepříteli nevyhnutelnost porážky.

Domnívám se, že se nám to plně podařilo. Čistě psychologicky jsme Krym obsadili.

Jako voják bych řekl, že to je někdy důležitější než samotná konfrontace s nepřítelem. Je to bezpodmínečné vítězství naší armády, které se zapíše do učebnic vojenské historie," řekl.

Jak informovala Russkaja Vesna, na internetu se objevily záběry raketového útoku na budovu ukrajinské státní bezpečnostní služby v Kyjevě a jeho následků.
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře