Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vánoční přání

Co si vzájemně popřát? Tento rok jsme všichni prošli surovou, drtivou tmou a beznadějí. Tak tomu musí vždy být. Člověk musí nejprve projít pádem a tmou, aby začal hledat naději a touhu jít si za ní.

Tak tomu v naší historii, bohužel, vždy bylo. Nevím proč, jestli jsme tak geneticky naprogramování, jestli to souvisí s naší karmickou minulostí - každý odpoví jinak.

  • vanocni-prani-od-zdenka
  • vanocni-prani-od-zdenka
  • vanocni-prani-od-zdenka

Ale jak už dlouho upozorňuji, nacházíme se v období zásadního přerodu a tohle neuvěřitelné šílenství, které právě teď kolem sebe vidíme a které kulminuje, není ničím jiným než finální explozí starého systému, který nás doposud ovládal.

A co bude pak? Některé zásadní celosvětové změny budou protlačeny zvenčí, ale to nejpodstatnější zůstane na jednotlivých lidech, na jednotlivých národech. Ony budou rozhodovat, ze své úrovně o tom, jakou budoucnost chtějí. A tady a právě teď je obrovská role médií jako CFP.

Ukázat těm obyčejným miliónům "obyčejných" lidi, že to oni jsou tvůrci toho, co přijde, že ani jeden z nich není bezvýznamný, záleží jen na tom, jestli svoji vlastní sílu a roli pochopí a přijmou. Ale to už jsem se zase rozkecal, nějak se tomu neumím vyhnout. Přeji radostné Vánoce provázené blahem na duchu!

A přeji silnou touhu a vůli po PRAVDĚ, Boží moudrost při našem hledání a víru v sebe sama a naše společné, lidské společenství!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře