Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zapomeňte, o nic nešlo, jedeme domů..

Takže, shrňme si to: Nejprve Prigožin veřejně zpochybnil Putina a celou denacifikaci a demilitarizaci Ukrajiny, celou speciální vojenskou operaci. Poté prohlásil, na základě prachmizerného videa, že jeho Wágnerovy oddíly byly napadeny z týlu ruskou armádou a jejím raketovým vojskem. Poté vyhlásil tažení Wágnerovců  na Rostov a následně na Moskvu, aby očistil velení ruské armády. To vše za mohutné mediální publicity a tichého přitakávání západního tisku.

  • zapomente-o-nic-neslo-jedeme-domu
Když přišla velice rázná odveta ze strany ruského prezidenta, ruského vedení a ruské veřejnosti, spojil se s Gríšou Lukašenkem, známým to chameleónem, který to vždy uměl hrát na všechny strany, naposledy na tu čínskou, aby spolu jakoby dohodli mírové vyřešení vnitřního konfliktu Ruska. A aby,  ve finále, z toho mohli profitovat Gríša i Prigožin!
 
O slovo se bleskurychle uměl přihlásit ještě jeden chameleón všemi mastmi mazaný - turecký prezident Erdogan - i on chtěl mír a chtěl být zprostředkovatelem! Závěr? Bez spravedlivého potrestání viníků tohoto pokusu o puč a rozvrat Ruska je jen otázkou času, kdy bude zopakován znovu!
 
Z dnešní Russkoj Vesny:
 
"Lidi, naložte se, jedeme domů!" - Jednotky PMC Wagner se připravují na odjezd z Rostova (VIDEO)

Aktuální zprávy (24.06.2023 - 22:30)
 
"Chlapi, naložte se, jedeme domů!". - Vagnerovy jednotky PMC se připravují k odjezdu z Rostova (VIDEO) | Bojovníci Vagnerova PMC začali opouštět území poblíž velitelství Jižního vojenského okruhu v Rostově na Donu.

Velitelství Jižního vojenského okruhu v Rostově nyní. Jásot nad mírovým výsledkem konfrontace.

Aktualizováno
Prigožin opustil velitelství Jižního vojenského okruhu spolu s Vagnerovými bojovníky.
 
PS: Objevily se spekulace, že celý pokus o puč byl dopředu domluven mezi Prigožinem a Putinem. Sleduji Vladimira Vladimiroviče Putina od roku 2000, toto nikdy nebyl styl jeho jednání a uvažování.
 
Putin by nikdy nevystavil ruské obyvatelstvo takovémuto riziku, navíc jeho emotivní projev byl více než jednoznačný. V.V.Putin je hráč, je to velký hráč, ale nikoliv falešný a neodpovědný hráč! Dle zpráv došlo během pokusu o puč k sestřelení šesti vrtulníků a jednoho letadla...
 
A mohlo to dopadnout mnohem hůře a krvavěji. Myslíte, že toto by Putin riskoval kvůli získání nějaké pochybné a nejisté mocenské a politické výhody?!!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře