Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

NEMECKÁ VLÁDA: U COVID OČKOVANÝCH SA ROZVÍJA SYNDRÓM IMUNODEFICIENCIE

NEMECKO: Oficiálne údaje nemeckej vlády naznačujú, že do konca januára 2022 sa u plne zaočkovaných ľudí rozvinie syndróm získanej imunodeficiencie.

Údaje nemeckej vlády o Covid-19 Omicron naznačujú, že väčšina „úplne zaočkovaných“ bude mať do konca januára 2022 plne rozvinutý syndróm získanej imunodeficiencie (AIDS) spôsobený vakcínou proti Covid-19, po potvrdení toho, že imunitný systém plne zaočkovaných už degradoval v priemere na mínus 87 %.

  • nemecka-vlada-u-covid-ockovanych-sa-rozvija-syndrom-imunodeficiencie

Údaje nemeckej vlády o COVID-19 získal Inštitút Roberta Kocha.

Pravdepodobnosť infekcie omikrónom je teda 57,0/7,02 = 8,12 krát vyššia ako u neočkovaných v Nemecku. Presne toto urobilo očkovanie s obyvateľmi Nemecka.

Inštitút Roberta Kocha nepredložil svoju zvyčajnú tabuľku účinnosti vakcín v týždennej správe z 30. decembra. Možno to bolo spôsobené sviatkami (23. decembra Angličania úplne odmietli očkovanie) alebo preto, že situácia s vakcínami bude katastrofálna. Ale tu môžeme Nemcom pomôcť tak, že im urobíme výpočet pomocou vzorca pre účinnosť vakcíny Pfizer.

Účinnosť vakcíny = účinnosť imunitného systému = (1-8,12)/8,12 = -7,12/8,12 = – 87,7 %.

U očkovaných jedincov je teda imunitná odpoveď o 87,7 % nižšia ako u neočkovaných proti Omicronu.

To znamená, že priemerný Nemec má posledných 12,3 % svojho imunitného systému na boj proti určitým skupinám vírusov, určitým typom rakoviny atď.

zdroj: https://cz24.news/nemecka-vlada-u-covid-ockovanych-sa-rozvija-syndrom-imunodeficiencie/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře