Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pussy Riot - pôrod zmrznutého kurčaťa

  • pussy-riot-2
Ruské výtržníčky Pussy Riot (preložte si tento názov do slovenčiny) z chrámu vraj považujú za svoj vzor francúzsku filozofku Simone de Beauvoirovú a Američanku Judith Butlerovú.

Tí, ktorí písali Putinovi a žiadali prepustenie chuligánok nepovedali, že krásavice už v minulosti účinkovali v pornografickom predstavení „pôrod zmrznutého kurčaťa", kde „umelecky" stvárnili ešte ako členky rebelujúcej skupiny Vojna.

Na videu, kde si mladá Pussy z vagíny vyťahuje zmrznuté kurča, nie je možné zreteľne vidieť väznené Pussy Riot, je však celkom reálne, že sa niektoré z nich „predstavenia" v roku 2010 zúčastnili.

Jedna z Pussy Riot nakrútila v moskovskom biologickom múzeu ďalšie „umelecké dielo", na ktorom sa nedá prehliadnuť tehotnú Nadeždu Tolokonnikovovú. Táto rebelka, dnes matka štvorročného dieťaťa bez ostychu nahá s úsmevom súloží na verejnosti spolu s ďalšími dvadsiatimi mladými ľuďmi.

Chystala sa Tolokonnikovová ujsť do Kanady? Tvrdí, že nie. Má však identifikačnú kartu a zdravotný preukaz Kanady. Tak aj toto patrí k tvorbe „umelkýň" v boji proti totalite.

zdroj: http://voltaire.netkosice.sk/index2.htmlPodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře