Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vzkaz z Mali od Ibrahima Maigi: Skutočná revolúcia v západoafrických krajinách začala...

Tomu sa hovori skutočná revolúcia v západoafrických krajinách, Francúzsko, USA, NATO,, , africká Únia chcu pouzit silu proti armádu zvrchovanej armády Štát Nigeru, za ktorou stojí celý národ po prevrate poradím im nech to neskúsia.

  • ibrahim-majga-skutocna-revolucia-v-zapadoafrickych-krajinach
Lebo nedá sa poraziť Národ ktorý túži po slobode a je pripravený položiť život. Začalo to v Mali, potom sa pridal Burkina Faso, potom Guinei , a dnes Niger.
 
Vám tam dávajú v médií skreslene info, ale ja vám píšem skutočná pravda. Tu v Afrike sa píše dejiná, až teraz sa Afrika skutočne oslobodzuje , Francúzsko a spol tu skončili, nikto ich tu už nechce, lebo neboli férový , stále len kradli, klamali a vraždili ľud. Loš ma krátke nohy. Kto mi neverí môže hľadať pravdu na internet.
 
Tomu budú hovoriť štátne prevráti. Ale skutočnosť je len to že armáda urobí len svoju robotu, keď sa zmocní Štát banda zlodejov, zapredancov a korumpovanych ľudia, ktorých pošlapaju práva slušný ľudí , vtedy je úloha armáda zakročiť.
 
Niekde tomu hovorili arabská jar, alebo v rokoch 1848 v celej Európe že revolúcia , a dnes na západnej Afrike vám hovoria že štátne prevráti , a že to nieje demokratické. Ďakujeme za takú dovezenu demokraciu za ktorú sa človek nemôže sa najesť, napiť, a byt slobodný,a je stále okrádaní. 
 
Sledujte ďalej čo sa deje v Štáte Niger Mali a Burkina Faso tieto dni, a budete sledovať pád francuzska egemonia a spol.
 
Nič netrvá vecne, a nech žije sloboda národov.
 
(Převzato doslova bez redakčního zásahu.)
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Dusan Janto 2023-08-17 16:20
Tareba zabozrutov a anglosasov nakopat do sedacieho nervu a peso poslat domov to je ten najslsnejsi sposob......Afr ike pomozu Cina- Rusko ....
Citovat
#1 Jánošík 2023-08-17 09:20
Naše médiá neklamú, treba len “čítať medzi riadkami”. Pred pár dňami uviedla STV v hlavných správách, že zlý generál zvrhol v Nigeri prodemokratickú , humanistickú, pokrokovú a profrancúzsku vládu. Po ďaľších pochvalných slovách na adresu Francúzska a EU, ktoré “spolupracovali ” dlhé roky s úžasnou vládou v Nigeri zazneli slová : Niger patrí - rozumej teraz, po zlom prevrate, po pár hodinách - k najchudobnejším krajinám sveta. Čo tam teda tá slávna Európa 1,5 storočia robila? Odpoveď je jednoduchá : KRADLI, BRALI, DEVASTOVALI, ROZOŠTVÁVALI. A tak cielene vytvorili zo zdrojovo najbohatších krajín sveta tie najchudobnejšie . Ibrahim, držíme palce !
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře