Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Scott Ritter, Douglas Abbott Macgregor, Paul Craig Roberts

Traja americkí lotri. Aspoň podľa rusofóbnych médií. Prečo? Lebo sú mimoriadne kritickí voči politike súčasnej americkej vlády, najmä pokiaľ ide o podporu banderovcov na Ukrajine. A tak z nich médiá urobili lotrov. Z jedného z nich urobili /tak ako z disidenta Assangeho/ sexuálneho devianta, z druhého zase poskoka D.Trumpa a z tretieho plateného ruského agenta, lebo občas poskytol interview pre RT,-pokiaľ ju na Západe nezakázali.

scott-ritter-douglas-abbott-macgregor-paul-craig-roberts
 

Nuž títo páni v posledných dňoch politické a mediálne štruktúry poriadne nasrdili. Bývalý dôstojník vojenskej rozviedky USA vo vojne v Iraku- Ritter vyhlásil, že keby Rusi postupovali na Ukrajine tak brutálne, ako postupujú pri svojich agresiách ozbrojené sily USA, tak by bola Ukrajina porazená do týždňa-dvoch. Plukovník Macgregor zase konštatoval, že ruské ozbrojené sily majú dostatok síl a zdrojov na to, aby na Ukrajine dosiahli víťazstvo. No a profesor Craig Roberts to zaklincoval tvrdením, že putinovské Rusko na Ukrajine vyhrá v každom prípade. Víťazstvo Ruska na ukrajinskom bojisku dnes pripustil aj generálny tajomník NATO Jens Stolltenberg. Dodal však, že by to malo pre svet nedozerné následky. A tak vraj treba ďalej prikladať pod ukrajinský kotol a zabrániť ruskému víťazstvu stoj čo stoj…

Traja americkí lotri sa vysmievajú masmédiám na Západe. rehocú sa z nich lživého optimizmu, s akým opisujú vojenskú celkovú politicko-ekonomickú situáciu Kyjeva. Pripomínajú nesplnené predpovede západných „odborníkov“, podľa ktorých už Krym mal byť dávno ukrajinský, ruská ekonomika v krachu a spoločensko-politický systém Kremľa v úplnom rozpade. Upozorňujú na realitu. V reále totiž ruská ekonomika beží /aj keď v úspornom režime/, situácia na frontoch je stabilizovaná a Putin má najnovšie dôveru 79% Rusov.

Traja americkí lotri hovoria Američanom do očí nepríjemné veci nie preto, že by boli americkými vlastizradcami, ale naopak. Hovoria Američanom nepríjemnú pravdu, lebo sú patriotmi a snažia sa o to, aby sa USA vyhli najhoršiemu a aby sa vrátili na cestu relatívnej normality, relatívne mierovej spolupráce s inými veľmocami a relatívnej prosperity všetkých vrstiev americkej spoločnosti.

Traja démonizovaní ale múdri Američania sa snažia svojim spoluobčanom dobre poradiť. No ich rady nedostávajú v súčasnej americkej exekutíve a súčasných médiách veľa priestoru na počúvanie. – A tak to zrejme v USA dopadne, ako dopadne.

Komu niet rady, tomu niet pomoci.

Zdroj: https://trikopce.blog.pravda.sk/2022/11/30/scott-ritter-douglas-abbott-macgregor-paul-craig-roberts/

scott-ritter-douglas-abbott-macgregor-paul-craig-roberts
scott-ritter-douglas-abbott-macgregor-paul-craig-roberts

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 miroslav petr 2022-12-01 09:32
naděje umírá naposledy- gesara,nesara. tvořivá společnost. brics....
Citovat
#2 Přemysl Javornický 2022-11-30 19:50
Ono je to tak, že VSRF připravují pod generálem "Armagenomen" zimní ofenzívu s likvidací chazarských mafistů. To není výmysl, ale dějinná, byť pozapomenutá skutečnost Chazaristánu na současném, tedy vlastně bývalém ukrajinském území. Tribunály jsou připraveny a zmíněným třem pánům bude ještě svět vděčný za pravdivé informace. Vím o tom vše. Chazarská mafie se likviduje na celém světě a kdo se z ní dožije, toho čeká tribunál za jejich hříchy proti lidskosti. A to se děje již i v Evropě, zatímco kutálka zkorumpovaných podržtašků Chazarů ještě vyhrává, jakoby nic. A pak zavládne ráj na zemi.
Citovat
#1 nowak 2022-11-30 16:34
Ano, každý člověk musí být zodpovědný za své chování a činy! A tak také tato velká AMERIKA dopadne!
A nejen ona, Evropa se velmi blíží Americe, lidé zhloupli, nepoužívají rozum, ztratili cit, co uděláte se psem, který svého pána pokouše a to vždy při krmení? A co by měl udělat Bůh s lidmi, kteří. ....se chovají jako Sodoma a Gomora? Uvažujte...!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře