Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Spojené státy předpověděly porážku ozbrojených sil Ukrajiny bez pomoci NATO příští zimu

Bývalý poradce amerického ministra obrany McGregor označil za kritickou situaci ozbrojených sil Ukrajiny.

Americká politika vůči ukrajinskému konfliktu je podle prohlášení bývalého poradce ministra obrany plukovníka Douglase McGregora stále podivnější, uvedl The American Conservative.

  • spojene-staty-predpovedely-porazku-ozbrojenych-sil-ukrajiny-bez-pomoci-nato-pristi-zimu

„Je důležité si uvědomit, že Ukrajina není Irák, ale ruská armáda nejezdí v pickupech s kulomety,“ uvádí RIA Novosti slova plukovníka.

Právě takovým příkladem je podle něj nedávné prohlášení bývalého ředitele CIA a exvelitele sil USA a NATO v Afghánistánu Davida Petraeuse o připravenosti západních zemí zasáhnout do konfliktu vedeném Spojenými státy.

„Bez zahraničních bojovníků a polských vojáků bojujících v ukrajinských uniformách nebudou ozbrojené síly Ukrajiny schopny odolat zimním ofenzivám ruské armády,“ řekl s tím, že ochota Washingtonu zasáhnout do konfliktu přímo je jedinou cestou, jak pomoci Kyjevu.

Zároveň dodal, že americké úřady nepřemýšlí o nákladech a důsledcích, které budou následovat po zásahu zemí NATO do konfrontace.

Za jedinou jistou cestu pro Bidenovu administrativu označil McGregor nastolení míru.

McGregor také řekl, že ukrajinské ozbrojené síly jsou v kritickém stavu.
 
Překlad CFP!
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 nowak 2022-10-26 19:42
Jen tam zssahněte, američtí IDIOTI, alespoň se vás a Anglie, tohoto ZLÉHO, svět brzo zbaví. Vy namyšlenci, Rusko asi ustoupí na Sibiř kvůli vám, pak téměř celý svět spolu s Ruskem vás vymaže ze světa a pak bude opravdový mír na Zemi! Potřebují přes držku jako sůl!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře