Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Malá konspirace z Telegramu:

Dávám sem podnětnou úvahu z KSBfóra. Stojí za pozornost. Tohle zemětřesení zdaleka neotřáslo jen zemí a zdaleka ne jen Tureckem a Sýrií. Velmi významná událost.

  • mala-konspirace-z-telegramu

 

Zakonšpirujme si:

- 27. – 28. januára západné veľvyslanectvá posielajú svojim občanom varovania pred možným teroristickým útokom;
- 1. – 2. februára sú v Istanbule zatvorené veľvyslanectvá Spojených štátov amerických, Veľkej Británie, Nemecka, Francúzska, Talianska, Dánska, Holandska, Švajčiarska, Švédska a Belgicka;
- 4. februára americká vojnová loď USS Nitze vstupuje do Istanbulu, v ten istý deň turecký minister vnútra povedal americkému veľvyslancovi na tlačovej konferencii: "Odstráň svoje špinavé ruky z Turecka. Vieme, čo ste plánovali urobiť."
- V noci z 5. na 6. februára dochádza k zemetraseniu s epicentrom v meste Kahramanmaraši, ktoré sa nachádza na rovnakom tektonickom zlome ako Istanbul.
Pred zemetrasením v Istanbule v roku 1999, ktoré si vyžiadalo viac ako 17-tisíc obetí, vplávala do tureckého prístavu vojnová loď rovnakého typu.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 oldo 2023-02-11 09:53
Ten haarp není potřeba,u nás v ČR jsou fluida,která pomocí zvětšeného kyvadélka na 1,873 m dokáží totéž a zadarmo.Už se chystají na Putina.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře