Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Lavrov: Nějaký Lipavský prohlásil o Macronovi, že ničemu nerozumí!

lavrov-nejaky-lipavsky-prohlasil-o-macronovi-ze-nicemu-nerozumi

VIDEO: Nějaký Lipavský prohlásil o Macronovi, že ničemu nerozumí! Exkluzivní překlad rozhovoru ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova s redaktorem BBC na petrohradském fóru SPIEF 2022, kde se mluvilo nejen o českém ministrovi zamini! Rusy je dovoleno zabíjet, Rusům je možné zakazovat mluvit jejich rodným jazykem, Rusové se nesmí bránit nacistům na Ukrajině, Rusové nesmí kritizovat puč v roce 2014 v Kyjevě! Lavrov zakončil rozhovor výrokem a podezřením, že redaktor měl za úkol vymámit z ministra lítost nad spec-operací na Ukrajině, ale nepovedlo se!

Na základě mnoha žádostí od našich čtenářů jsem připravil překlad plného rozhovoru Sergeje Lavrova s redaktorem ruské sekce BBC Stevem Rosenbergem, který proběhl v Petrohradu v rámci mezinárodní ekonomické konference SPIEF 2022, kde většina pozornosti médií se upírá na Vladimira Putina, ale z hlediska konceptuálních procesů je naprosto zásadní úplně jiný projev, a to právě projev Sergeje Lavrova v rozhovoru s redaktorem BBC. Tento rozhovor, který trvá zhruba 25 minut, obsahuje konceptuální nálož celé problematiky vztahů mezi Ruskem a Západem, přičemž v rozhovoru je nahuštěno všechno, co z hlediska konceptuálních procesů řízení lze proti sobě postavit z hlediska západní dialektiky na jedné straně, a na straně druhé z hlediska ruské argumentační pozice.

0:17 / 26:09

Rusko se snažilo celých 8 let pomocí trpělivé diplomacie přesvědčit Západ o potřebě mírového urovnání konfliktu na východě Ukrajiny. Celou tu dobu Západ i Kyjev ignorovaly Minské protokoly a teprve teď, když je ukrajinská armáda jeden krok od totální porážky na Donbasu, tak se západní politici na pokyn prediktora Henryho Kissingera aktivizují v panice, že krize způsobená v Evropě paradoxně protiruskými sankcemi a posilování ruské ekonomiky a rublu povede k zániku moci Evropské unie, o které Lavrov v rozhovoru také hovořil. Německý kancléř najednou po 8 letech znovu volá po mírových procesech, přesně po těch, které Berlín spolu s EU a s USA 8 let ignorovaly a dokonce sabotovaly.

Lavrov s opovržením zmínil i českého ministra zahraničí, “nějakého Lipavského” jako kritika Macrona

V rozhovoru dokonce došlo i na Jana Lipavského, českou imitaci ministra zahraničních věcí, kterou s opovržením Lavrov označil za “nějakého Lipavského” ve smyslu naprosté nuly, která kritizovala Emmanuela Macrona za jeho výzvu, aby Rusko nebylo ponižováno. Lipavský prý Macronovi řekl, že ničemu nerozumí, že válka proti Rusku je právě o tom, že Rusko musí být poníženo.

Celý článek ZDE: https://aeronet.news/video-nejaky-lipavsky-prohlasil-o-macronovi-ze-nicemu-nerozumi-exkluzivni-preklad-rozhovoru-ruskeho-ministra-zahranici-sergeje-lavrova-s-redaktorem-bbc-na-petrohradskem-foru-spief-2022/

lavrov-nejaky-lipavsky-prohlasil-o-macronovi-ze-nicemu-nerozumi

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Gri 2022-06-22 12:50
Analýza situace na bojišti - https://youtu.be/4d0Oj7ate_U
Citovat
#1 sergej 2022-06-20 17:41
Stačilo mne když datlit s pingliš text z papíru a málem jsem se u počítače "vyvrátil. :-))
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře