Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

“Rusko na to nemá právo”: USA požadují předání ruských superzbraní pod svou kontrolu

Poznámka CFP!

Klasická ukázka amerického, potažmo západního charakteru: Když Putin v Dumě oznámil, že Rusko mý ve výzbroji hypersonické rakety a další zbraně, proti kterým neexistuje jakákoliv obrana, vysmáli se mu! Když se s některými z těchto zbraní setkali na Ukrajině a následně utrpěli těžké ztráty na své generalitě, ukryté v nedobytných, ukrajinských, podzemních bunkrech, stovky metrů pod zemí, prohlašují, že Rusko je povinné tyto zbraně předat k mezinárodní (tedy jejich) kontrole a prozkoumání! To nevymyslíš! Ve chvíli, kdy ztrácejí svou absolutní silovou převahu, stále více a jasněji se ukazuje míra jejich podlosti a ubohosti!"

Zdeněk Bálek

rusko-na-to-nema-pravo-usa-pozaduji-predani-ruskych-superzbrani-pod-svou-kontrolu

“Rusko na to nemá právo”: USA požadují předání ruských superzbraní pod svou kontrolu

Šedé kroniky času (Седые хроники времён)

Politika tolerance se zhoubně odráží na rozumových schopnostech amerického establishmentu. Mluvčí Pentagonu VanHerk vystoupil v Kongresu se zprávou o nejnovější ruské výzbroji. Závěr zprávy byl překvapivě neadekvátní, generál zřejmě spolu s americkými politiky užívá silné halucinogenní drogy.

Generál Glenn Van Herk během zprávy v americkém Kongresu přiznal, že Rusko má superzbraně.

S dodávkou do domu – USA zachtěly získat ruské zbraně do svého vlastnictví

Vladimir Vladimirovič Putin informoval svět o vzniku nejnovějších ruských hypersonických zbraní, které nemají ve světě obdoby. Kolektivní Západ se tradičně chechtal do pěstí, dokud neviděl sílu raket “Kinžál” v akci.

Pentagon se snaží vyvinout podobné zbraně bez většího úspěchu. Generál trpce uznal realitu, že ruská armáda disponuje superzbraní schopnou zasadit Spojeným státům zničující úder. Zvláštní nebezpečí představuje raketa Sarmat, jediný kus je snadno schopný zničit Anglii. Systémy protivzdušné obrany ji jednoduše nejsou schopny zachytit. Zejména pokud se jedná o ponorky Poseidon. Investice do protitorpédových sítí neposkytují žádné záruky.

Generál požaduje, aby byl Rusku zakázán vývoj raket typu Sarmat, které by měly být předány mezinárodní komisi ke kontrole a studiu.

Nečekané ultimátum

Následoval neuspokojivý závěr o bezbrannosti USA proti ruské hrozbě. Konfrontace si vyžádá vynaložení miliard dolarů na vývoj obrany proti superzbrani.

Kongresmani se rozhodli neusnout na vavřínech a vyzvali Moskvu, aby předala vzorky zbraní mezinárodní komisi k prošetření. Zbraně by podle nich byly pod kontrolou a již by nepředstavovaly hrozbu pro svět. Politici zapomněli uvést adresu odeslání, Sarmat zasahuje cíl s přesností 1 metr.

Požadavek Američanů opět dokazuje dvojsmyslnost a nedostatek elementární logiky. Svržení jaderných bomb na Hirošimu a Nagasaki vedlo pouze ke zvýšení výroby bojových hlavic. Kongres nemá pravomoc nařizovat Rusku, hegemonie skončila i bez použití ruských zbraní.

Co říkáte na tento požadavek?

I když proč se divit, USA nikdy nebyly schopny férově konkurovat, natož aby měly dost odvahy a slušnosti důstojně přiznat porážku. Vždy, jakmile hrozí nebezpečí prohry nebo porážky, použijí se nečestné metody. Nepoctivost je podstatou USA.

https://dzen.ru/a/ZJIpMZiQZi-HJ-nv

Přeložil: Peter 008

rusko-na-to-nema-pravo-usa-pozaduji-predani-ruskych-superzbrani-pod-svou-kontrolu

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#6 Helena 2023-06-26 14:24
USA vám leda tak nasrat, sbalte si fidlátka a táhněte kam patříte, do p-dele
Citovat
#5 Brabec 2023-06-26 06:34
Vůbec, co zlaté rezervy - Rusko je musí převézt do Fort knoxu - jen tam budou v bezpečí !
Citovat
#4 Nowak 2023-06-24 16:20
Dal bych amíkům radu, ať si vyberou místo kde ji chtějí prozkoumat, poradil bych jim ať tam vezmou všechny co toto chtějí zkoumat a že jim tam jednu pošlu, jen jestli ji stačí prozkoumat za ten zlomek milisekundy. A k takovým vypatlaným mozkům jsme kdysi vzhlíželi? Tedy jen ti "někteří"!!!
Citovat
#3 Pepan 2023-06-24 15:23
A zde je vidět ta pravá mentalita nafouklých amerických dementů, jelikož mají v těch jejich krytech krku nasráno tak si myslí, že si ještě stále zbytek světa před nimi sedne na prdel. To by normálně myslící lidi nikdy nenapadlo, taková hovadina, už by bylo na čase to USSA oplotit a sezvat tam všechny renomované psychiatry. A tito dementi jsou vzor pro EU.
Citovat
#2 miroslav petr 2023-06-24 12:00
umírající kobyla nejvíc kope
Citovat
#1 adamkratochvil 2023-06-24 10:13
Putin nie je ani Gorbacov ani Jelcin...s nim si zadok neutriete ako s tymi dvomi...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře