Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ve světě vědeckého výzkumu zavládl smutek. Dr. Domenico Biscardi je mrtvý

Prohlásil, že má definitivní důkaz o tom, že v injekcích jsou nano-zařízení. Chtěl podat stížnost k evropským soudům. V nahrávce je hlas italského výzkumníka Biscardiho, který podal hlášení o toxicitě vakcíny včetně přítomnosti oxidu grafenu, nanočástic atd.

Poslední video bylo zveřejněno 6.1.2022.

Připomínáme, že Dr. De Donno, další italský lékař, byl po svém výzkumu nalezen mrtvý.

Lékař a výzkumník Domenico Biscardi (podle MSM kontroverzní) byl podle svých přátel nalezen mrtvý.

Dr. Domenico Biscardi řekl, že chce podat stížnost u evropských soudů na základě údajného objevu a svědectví před italskou vládou.

  • ve-svete-vedeckeho-vyzkumu-zavladl-smutek-dr-domenico-biscardi-je-mrtvy

Není to tak dávno, co Dr. Biscardi také promluvil o své možné smrti v blízké budoucnosti: „Pokud zemřu, zemřu jako hrdina.”

„I když příčinu smrti nelze v tuto chvíli určit, pokud by měl být infarkt potvrzen pitvou, je možné si myslet, že to byl stres z výzkumu, který dělal, a také kontroly jimiž byl podroben a mohly to způsobit. Je zřejmé, že to jsou hypotézy, vše musí být potvrzeno. Předpokládaný útok proti jeho osobě kvůli pravdám, které se chystal objevit…

Domenico Biscardi, lékař a výzkumný pracovník zabývající se dva roky odhalením oficiálního příběhu pandemie je mrtvý a stále existují údaje, které dosud nebyly objasněny. Z toho, co v tuto chvíli víme, došlo k úmrtí po infarktu. V předchozích dnech Dr. Biscardi údajně obdržel kontroly z NAS (krajská agentura pro zdraví) za velmi důležitý výzkum, který provedl o obsahu vakcín, jak sám vysvětlil v některých svých zvukových nahrávkách.

Ačkoli příčinu smrti nelze v této fázi určit, pokud pitva potvrdí infarkt, je možné, že to byl stres z výzkumu, který dělal, a z kontrol které trpěl, což by mu bylo osudné. Můžeme se to domnívat, ale vše musí být potvrzeno.

Hypotéza vraždy pro pravdu, kterou se chystal odhalit veřejnosti, přichází též v úvahu.

Lidé si ho pamatují jako hrdinu, člověka, který dal své znalosti do služeb boje proti totalitnímu šílenství, kterým trpíme.

Připojuje se k dlouhému seznamu v Itálii, ale také v Německu.

Profesor Giuseppe De Donno (54) byl nalezen mrtvý 28. července 2021.

Bývalý přednosta pneumologického oddělení v nemocnici Carlo Poma z Mantoue a otec metody hyperimunní plazmy; léčba proti Covidu pomocí krve vyléčených pacientů s covidem s vysokou hladinou protilátek. Jak uvádí Dr. Donno sám, v počáteční fázi tato terapie vyléčila 46 lidí, a tento počet se v následujících měsících značně zvýšil. Tato výjimečná léčba nestojí nic oproti miliardám, které stojí vakcíny. V momentě, kdy je Itálie znovu otřesena zaváděním Zeleného pasu, zmizení tohoto skvělého lékaře se některým hodí.

Okolnosti jeho smrti jsou více než pochybné. Včera pozdě odpoledne nalezen mrtvý: lékař údajně spáchal sebevraždu oběšením ve svém domě v Eremo di Curtatone. Jeden detail: jeho nohy se dotýkaly země…. Další informace, které se neshodují s realitou: Dr. De Donno hluboce miloval život podle jeho blízkých a pro sebevraždu nebyl žádný důvod. V současné době je zahájeno vyšetřování a vyšetřovatelé již zajistili počítače a mobilní telefony.

Psychiatr, Dr Meluzzi, velmi populární v Itálii, napsal na Twitteru: „De Donno zemřel, protože nebyl jedním z nich. Můžete zabít člověka, ale ne jeho nápady!“

Přeložila bubi | Zdroj: Q actus

https://tadesco.org/ve-svete-vedeckeho-vyzkumu-zavladl-smutek-dr-domenico-biscardi-je-mrtvy/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře