Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Amnesty International odsúdila Ukrajinu za to, že buduje vojenské základne v obytných oblastiach vrátane škôl a nemocníc...

Smutná, ale zrejme objektívna realita. Takáto je pravda.

Nedá mi nereagovať na blog zverejnený dnes o 08,09 hod. a následne odstránený. Blog mal názov „Amnesty International odsúdila Ukrajinu“. (Dopĺňam, že blog bol neskôr znovu zverejnený.)

Nezdalo sa mi to a chcel som vedieť, či vôbec môže byť takéto niečo v súčasnej mohutnej proti ruskej propagande reálne. Aj keď vojnu jednoznačne odsudzujem, vrátane napadnutia Ukrajiny, chcem vedieť ako to v skutočnosti je, nakoľko z našich médií nemôžeme čakať objektívnu informáciu. Sloboda šírenia informácií a právo slobodného prejavu, boli predsa jednou zo základných hodnôt nového spoločenského zriadenia po roku 1989.

amnesty-international-odsudila-ukrajinu-za-to-ze-si-buduje-vojenske-zakladne-v-obytnych-oblastiach-vratane-sk-l-a-nemocnic
 

Vyhľadal som si stránku USA Amnesti International  

https://www.amnestyusa.org/press-releases/ukrainian-fighting-tactics-endanger-civilians/ a skoro som spadol zo stoličky.

Nemožné sa stalo stkutočnosťou. To čo sa objavuje už mesiace v stanoviskách rôznych najmä USA vojnových dôstojníkov –  veteránov a v našich médiách je totálne ignorované, tu bolo čierne na bielom.

Ukrajina vedome ohrozuje svojich obyvateľov (civilistov), nakoľko si účelovo buduje svoje vojenské základe a zbraňové systémy citujem „v obytných oblastiach vrátane škôl a nemocníc“ !!! Svoje vojenské útoky „spúšťa z obývaných vojenských oblastí“!!! 

Na dané skutočnosti už mesiace poukazuje plukovník USA armády a veterán z bojov v Iraku McGregor, ktorý takéto konanie odsudzuje a poukazuje na zbabelosť a snahu kryť sa civilným obyvateľstvom.

Podrobné zhodnotenie situácie zo strany USA Amnesti International, si môže každý pozrieť na už uvedenej webovej stránke danej organizácie. A to, že by mal niekto túto USA organizáciu podozrievať zo skresľovanie v prospech Ruska, dúfam že nenapadne ani toho najväčšieho …………. .

Čo na to naše hviezdy Čaputová, Heger, Korčok, Naď, Krúpa, Duleba……….. . 

Mlčia? Asi vedia prečo.

Nebudem písať svoje názory, ale uvediem zopár skenov z daného článku v angličtine, ale i preklad a to bez toho, aby som ich nejako upravoval a nemohol byť podozriví zo skresľovania.


Zdroj: Anmesti International, 03.08.2022


Zdroj: Anmesti International, 03.08.2022


Zdroj: Anmesti International, 03.08.2022

Zdroj: Anmesti International, 03.08.2022


Zdroj: Anmesti International, 03.08.2022


Zdroj: Anmesti International, 03.08.2022

Ešte možno na dokreslenie video z ČR: 

Celý článek ZDE:  https://eduard.blog.pravda.sk/2022/08/04/smutna-ale-zrejme-objektivna-realita-takato-je-pravda/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 P.A.Semi 2022-08-05 18:44
Je to dobře, že také někdo na Západě přizná tyhle válečné zločiny Ukrajinců...

A ovšem když tam zmiňují "Russia's indiscriminate attacks", mají odkazy na ostřelování Charkova, kde lidé z AI našli zbytky kazetové munice 9N235, prý ruské... Jenže tuhle munici sovětské výroby od roku 1987 používali i Rusové (do roku 2016) a dosud ji používají i Ukrajinci. Takže to, že v Charkově najdou po ostřelování fronty na humanitární pomoc zbytky munice 9N235 vůbec nedokazuje, že by to tam střelili Rusové nebo Opolčenci, když zároveň v těch obytných částech Charkova stříleli i Ukrajinci...

A při pátrání jsem narazil na publikaci v ruštině https://rusnext.ru/sites/default/files/att_files/m.s.grigorev_-_obyknovennyy_fashizm_-_prestupleniya_ukr._silovikov_s_vkladkoy.pdf - přes 400 stran s popisem, jak Ukrajinci ostřelovali Donbas, školy nemocnice a infrastrukturu, s mapkami a fotografiemi atd, z let 2014-2016...

Tu munici 9N235 viz třeba https://mh17.webtalk.ru/viewtopic.php?id=173&p=4 někdy z roku 2016 ...

πα½
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře