Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nechcú, aby ste vlastnili ani byt ani dom!

Široko propagovaný princíp Klausa Schwaba z WEF, že ‚nebudeš nič vlastniť a budeš šťastný‘ sa bude vzťahovať na kúpu a vlastnenie každého druhu nehnuteľnosti rovnako, ako na všetko ostatné. A ceny domov, na celom svete, boli za posledné roky vytlačené aj veľmi vysoko, pretože na trh bývania vstúpili veľké investičné spoločnosti, a zakúpili tisíce bytov a domov! 

  • nechcu-aby-ste-vlastnili-ani-byt-ani-dom
 

Proces zničenia dlho zaužívaného princípu vlastníctva domu či bytu je už v plnom prúde. Úrokové sadzby rastú (a pravdepodobne budú ešte roky rásť, keďže sa zdá, že centrálne banky majú problémy s krotením nekontrolovanej inflácie, ktorú ale oni sami vytvorili). Rastúce úrokové sadzby sťažia novým kupcom možnosť dostať sa do triedy vlastníkov nehnuteľností! 

Certifikáty o energetickej hospodárnosti, ktoré teraz musí mať každý nový dom, majú zrevidovať v roku 2025!  A zas budú zahŕňať množstvo nevyskúšaných, nepopulárnych, drahých a neefektívnych ekologických vynálezov, ktoré sú obľúbené u spiklencov alebo členov sekty globálneho otepľovania, ktorí často prezentujú svoje názory v médiách i politickej scéne!

Zdroj: https://jankratky.blog.pravda.sk/2022/08/24/nechcu-aby-ste-vlastnili-ani-byt-ani-dom/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Kluk 2022-08-24 23:07
Široko propagovaný princíp Klausa Schwaba z WEF, že ‚nebudeš nič vlastniť a budeš šťastný‘

Tak to abychom se postarali, aby i ONI byli šťastní ;-)
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře