Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Superprojev v Evropském parlamentu.

"Cílem světovlády je zbavit každého z nás základních práv na svobodu, demokracii a právní stát. Celá záležitost s Covidem nikdy neměl nic společného se zdravím veřejným.

Vždy to mělo souviset s lámáním lidí, aby z nás udělali součást nemyslící, poddajné mysli, kterou budou moci zcela ovládat a my budeme na této globalistické elitě zcela závislí.

Opravdu prosím všechny lidi a národy na celém světě- proboha, přestaňte dávat svým "demokraticky" zvoleným vládám za pravdu. Nezaslouží si to.

Přestaňte racionalizovat, že přicházejí s nějakými  dobrými úmysly. Nemají žádné dobré úmysly.

  • superprojev-v-evropskem-parlamentu
 
V celé historii lidstva nikdy neexistovala politická elita, která by se starala o blaho obyčejných lidí. Není tomu jinak i nyní. Proč by také mělo? Přestaňte jim dávat za pravdu, protože z tyranie se nelze podřízením vymanit.
 
Je to nemožné. Když se o to budete pokoušet, budete jen krmit obrovského aligátora v naději, že budete sežráni jako poslední. Přijde řada i na vás a pak budete vy tím, kdo bude sežrán.
 
Žádám všechny lidi, přestaňte mlčet! Mluvte nahlas, proboha! Přestaňte se podřizovat, začněte se bouřit! Chtějí vás dostat, pokud se nebudete bránit."
 
Připravuje se Norimberg 2, který byl zatím odložen kvůli zatčení právníka Covidového výboru, který zveřejnil bezpočet důkazů o Covidových zločinech. To je ale náhoda.
 
Málo se ví, že Ukrajinci nás v druhé světové válce nezachránili, ale spolupracovali s Ádou. I v osmašedesátém nás "navštívili" Ukrajinci, ne Rusové. Díky Zvacímu dopisu je k nám poslal Ukrajinec. To oni stříleli do muzea, kde stále visí jakási cizácká vlajka, která tam dle zákona nesmí být.
 
Jiří Minčič z ODS poslal vládě dopis. V něm Nutele dává panáka, pardon, padáka: "Definovali jste okruh činností, které bude vláda plnit.
 
Zároveň se tato vláda zavázala řídit ústavou ČR spolu s dalšími zákony z tohoto zákona nejvyššího vycházející. Nejenže vláda své pracovní povinnosti neplní, ale navíc porušuje platné zákony této země, včetně ústavy. Každý den demonstrujete neschopnost, hloupost, aroganci a nadutost.
 
Chování celé vlády potvrzuje přesvědčení, že Vy a členové vlády jste se stali pouhými sluhy či poskoky cizí moci, kterou jste byli do funkcí dosazeni. Neuvědomujete si, že právě díky vám se Evropa ocitla na prahu skutečné války s takovými důsledky, že živí budou závidět mrtvým. Langšádlové se tak splní sen o jaderném Armagedonu.
 
Dávám Vám i vládě padáka kvůli trvalému neplnění pracovních povinností, lhaní, organizovanému loupení, soustavnému porušování ústavy a odvozených zákonů, nedodržování mezistátních smluv, spolupráce s cizí mocí za účelem zničení státnosti ČR. Hejkal tvrdí, že si čistí zuby při sprchování.
 
Nesmyslné snižování teploty doma, dva svetry...Nesmysly kolem skutečného obsahu plynových zásobníků plynu. Šílená Černoška se hlásí k terorismu, je zcela nezpůsobilá k řízení čehokoli. Velmi jste poškodil ODS, zřejmě také usilujete o poškození ČR."
 
Pekařka chce solárky aspon na 200 000 střechách. Chce zavést co nejrychleji euro. Nechápe, proč od zavedení eura na Slovensku je u nás tolik Slováků. Bojí se napadení Ruskem. zřejmě vůbec nepochopila, proč jsme v NATO. Už v šestnácti letech přesvědčovala v domovech důchodců výhody EU...V Brně takovým říkáme, že je blbá jak pučtok. 
 
V mnoha zemích se řeší hromadné žaloby za Covidové zločiny proti lidskosti. 
 
V EU je zakázáno diskutovat o nefungujících protiruských sankcích. 
 
Holandský poslanec EP kritizoval neokoloniální /!/ přístup EU a naléhal na rovnocenné partnerství s rozvojovými krajinami včetně zemí BRICS. 
 
Začínají se pěstovat kulty osobnosti. Napřed abstinent Véna, ted i věčně spící kníže Švácnberk. V Anglii je více letišt, proto je důvod je nějak označovat. V Praze je jedno letiště, kromě Kbely, tak je zbytečné je označovat. Co pojmenují  po Švácnberkovi? A co po pávkově smrti? 
 
V předvolební anketě ujištovali voliče o tom, že svoboda projevu je pro ODS prioritou, tito voliči: věčný poslanec Bedna, pardon, Benda a Skopeček. V srpnu 2021: "Za základ demokratické společnosti pokládáme názorovou pluralitu a právo na svobodu slova. Budeme rozhodně bránit jejich svévolnému omezování ve veřejném i digitálním prostoru. Ochrana svobody projevu je jednou z našich základních programových tezí." Sliby se slibují... 
 
Utopie chce zakázat prodej a opravy plynových kotlů, které nedávno vláda dotovala aby si je lidi koupili. Postihne to miliony Evropanů a statisíce českých domácností. Takže se vrátíme k uhlí. Co na to Zelení a ochránci přírody?
 
Klimatický sumit v Dubaji razantně odmítl vyřadit fosilní paliva. Plán globalistů zavést univerzální pravidla pro celý svět zcela selhal. 
 
Loupežníkům vadí utrpení některých zvířat, ale masakry a vraždění lidí a dětí na Ukrajině a v Izraeli jim nevadí.
 
Lékař dostal astronomickou pokutu osm miliard dolarů, protože lidem radil, aby během covidu užívali zinek a vitamin D. Sionistickým vlastníkům Bigpharma brzdil naplánovanou genocidu a to se nesmí!
 
Svobodní tvrdí, že "šéf kmotrů" je nejnebezpečnější člen vlády! Dělá podvody na voliče, zavádí totalitní padesátá léta, zpolitizované soudy a protiústavní korespondenční volby.
 
Německo a Rakousko přistupuje k Zeleným jako k zločineckým organizacím. Jde o lepení na silnice, průvody po dálnici atd. Kdy se toho odváží česká policie? 
 
Nutelova vláda odhlasovala zákaz spalovacích motorů. Skončí stovky či tisíce
firem, dodávajících různé součásti do auta.
 
V Texasu zloději kradou z ropných vrtů vše cenné, čímž zastavují produkci ropy. Texas patří mezi ropné velmoci. Podle konspiračního názoru američtí zloději pomáhají Putinovi....
 
V Bruseli a státech EU panuje s Lejnem určitá nespokojenost. Že by se připravovalo odvolání?
 
Na pohřbu /!/ knížete se vybíraly peníze na válku u jeho rakve. Jak typické pro lžinenávistníky a zbožnovatele budoucího kultu osobnosti.
 
Bývalý generální ředitel ČEZ potvrdil názor SPD, že nemáme povinnost být na burze. Neprodleně musíme ukončit škodlivou a nekompetentní nutelovu pětikolku.
 
V Německu se snižuje výroba elektroautomobilů, protože nejdou na odbyt. Od příštího roku končí německé dotace na tyto aura, takže zřejmě se neprodá jediné auto a automobilka se zavře.
 
Americké námořnictvo pozastavuje nábor prostřednictvím vojáků, kteří se převlékají za ženy. 
 
Dle Vidláka jsme dali hypermarketům půl bilionu kč, to je pět tisíc měsíčně na hlavu včetně malých dětí a důchodců. Ještě věříte vládě, že nemá na důchody?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře