Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Novináři bez morálního kreditu

Čím dál tím víc jsem přesvědčená, že zdrojem všeho zla je jedno velké lhaní v médiích. To je příčinou toho, že máme špatné politiky, že mají lidi vymyté mozky. To, že mohou politici klidně krást a lhát, je jen proto, že to kryjí média. I politici se tomu přizpůsobili a místo práce na spravování veřejných věcí, organizují reklamní kampaně. 

  • novinari-bez-moralniho-kreditu
  • novinari-bez-moralniho-kreditu
  • novinari-bez-moralniho-kreditu
  • novinari-bez-moralniho-kreditu
  • novinari-bez-moralniho-kreditu
Kvůli zaprodaným médiím a hloupým novinářům bez jakýchkoliv profesních a etických pravidel, tu mohou rejdit zločinci, globální kapitál si může dělat co chce a nemusí se bát, že by se lidi bránili.

Všimněte si, větší spravedlnost je tam, kde se podařilo zlomit moc médií. Ne politiky, ale tupé a zaprodané novináře máme házet do Vltavy!

Vždyť je to absurdní, ještě před pár lety byla Ukrajina na černém listu. Vědělo se o korupci, o nacistických zvěrstvech z 2. světové války, vědělo se, že odporný nacionalismu tam přetrvává a posiluje.

Dnes, kdy se ty známe a špatné procesy jen posílily, je Ukrajina svatou krávou, která se nesmí za žádných okolností kritizovat. Média nám ukazují jen to, co nenarušuje nový pohled na Ukrajinu. Fakt se divím, že novináři se sami ze sebe nepozvrací...

+ BONUS -------------------

Poznámka CFP!:

Roky již opakuji, že nejvíce krve a lidského neštěstí mají na rukou masová média a jejich novináři!!! To nezačalo nynější Ukrajinou! Vzpomeňte na Jugoslávii, 11.září 2001, Irák, Afghánistán, Lybii, Sýrii, covidový, genocidní zločin atd., to je dnes již stostránkový seznam! Nebýt médii a jejich lží, k tomuto nemuselo dojít! Nikdo, pokud je pravdivě a všestranně informován, dobrovolně nespáchá sebevraždu!

Zdeněk Bálek

---------------------------------- 

Zdroj: https://www.evahrindova.cz/novinari-bez-moralniho-kreditu?fbclid=IwAR3GWZa2Wb0-hLB36130L0It15XP_9q79t1jxuPFu76TuWy3Asx1Fpko9sk

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 P.A.Semi 2023-05-20 06:26
https://pi-alpha.org/v-ct-lzou ČT je Zlo !
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře