Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ospravedlnenie donbaskému a luhanskému ľudu

Ja, „občan“ kolektívneho „demokratického“ západu sa Tebe, člověk-milión z Donbasu a Luhanska musím s hlbokou pokorou, rešpektom a úctou ospravedlniť.

V nijakom prípade nepodporujem ani neobhajujem žiadnu zo strán vojenského konfliktu. Som si vedomý, že člověk-milión nikdy na iného člověka dobrovoľne nevystrelí, iba pod hrozbou guľky za nesplnenie rozkazu. Vojna je v mojich očiach riešenie sporov nehanebných elít, ľudia – milión nemajú dôvod iných nenávidieť.

  • ospravedlnenie-donbaskemu-a-luhanskemu-udu
 

Inými slovami: na každej vlajke vidím podtlač „Režim“ alebo „Ľud“. Som ochotný zamávať iba tou druhou.

Je mi hanbou, že sme sa z lenivosti nestavali na odpor voči poprekrúcaniu historicko-filozofických pojmov demokracia – sloboda – právo – spravodlivosť – pravda. Boli sme ľahostajní, dopustili sme postupné obmedzenia slobody slova, dopustili sme cenzúru. Prišlo k absolútnemu rozvratu spoločenského vedomia, ktoré pravdu berie za lož a lož za pravdu. Vec dospela tak ďaleko, že trestom nám je chudoba, zima a hlad, strata majetku a osobnej dôstojnosti, hrozí frontálny útok elít na stratu osobnej integrity človeka – milión.

Si bežný človek milión. Naša „hodnotová“ civilizácia deklaruje právo človeka-milión slobodne prejaviť svoj politický názor o smerovaní svojej krajiny.

Váš prezident si Vás zastal, v 2013 odmieta podpísať návrh asociačnej dohody s EÚ z dôvodu neakceptovateľných klauzúl voči MMF, ktorá by z našej krajiny urobila vazala MMF. Ako národnostná menšina ste sa postavili na politický odpor voči centrálnej vláde. Napriek právu na určenie si svojej cesty, tentokrát kolektívny západ toto právo podupal, lebo ste sa vzpriečili, a spoluvytvoril a podporoval šialenú ruso-fóbiu. Pre odmietnutie vzorovej západnej „demokracie“ Vás „demokracie“ západu ako menšinu išli kolektívne trestať.

Objavia sa súkromné armády s fašizoidnými praktikami a začnú Vás tyranizovať a lynčovať. Úrady západom podporovaného režimu a Západ sa Vás nielen nezastal, my ako jeho obyvateľstvo sme to tolerovali, potom organizovali a financovali. Pomoc z východu Vám ako tyranizovanému a lynčovanému treťou stranou je kolektívnemu západu odsúdeniahodnou zámienkou k legalizácii činov Vašich centrálnych úradov, a nehanebného správania sa západom podporovaného režimu voči Vám, jeho občanom. Toto správanie, ani zainteresovanie tretej strany neospravedlňuje.

*************************

Západom podporovaný, v mojich očiach darebácky režim potom zákonom Vašim deťom zakáže učiť sa v materinskom jazyku.

Západom podporovaný, v mojich očiach darebácky režim potom zákonom zruší národnostné menšiny cez pojem „pôvodné obyvateľstvo“.

Západom podporovaný, v mojich očiach darebácky režim a ním podporované vojská Vás na osem rokov zaženú do pivníc. Delami a tankami Vás osem rokov ostreľuje ako krysy a potkany. Ničí Vaše domy, zabíja Vás aj Vaše deti.

Ste tiež ľudia. Nik sa Vás nezastáva, preto ste sa museli vzchopiť a zobrať život do svojich rúk. Vytvoriť si úrady, inštitúcie, ochranné zložky,…

Kolektívnym západom podporovaný darebácky režim sa s Vami odmieta rozprávať. Nepomôže Vám. Naopak. Stali ste sa nehodnými separatistami a teroristami. V mojich očiach darebácky režim začal budovať vojsko, s opevneniami hneď vedľa „Vašich“ území. Naplánoval generálny útok voči Vám, na Vašu likvidáciu.

Niekoľko pokusov o dohodu kolektívnym západom podporovaný režim dohody ignoroval a nepodpísal. Po dlhých ôsmich rokoch „Vašej“ vojny sem vošli vojská z východu. Aby zabránili darebáckemu fašizoidnému režimu bombardovať a strieľať Vás ako krysy a potkanov.

Ja, ako človek-milión, odmietam povinnosť iného človeka-milión trpieť zlovôľu režimu jeho krajiny, nech pod zámienkou akýchkoľvek práv na celistvosť územia či iných globalistických záujmov nehodných elít.

Ja, „občan“ kolektívneho „demokratického“ západu sa Tebe, človek-milión Donbasu a Luhanska s hlbokou pokorou, rešpektom a úctou ospravedlňujem za všetky príkoria, ktoré som ako človek-milión „hodnotového kolektívneho západu“ svojou ľahostajnosťou a nepoctivým prístupom k životu Tebe spôsobil.

Odpusť, prepáč.

Zdroj: https://peter4.blog.pravda.sk/2022/10/01/ospravedlnenie-donbasskemu-a-luhanskemu-ludu/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 marmaris305@seznam.cz 2022-10-04 01:59
Ať vážený pan autor hovoří sám za sebe. Já pro to, abych informoval spoluobčany o vzniklém a probíhajícím konfliktu na Donbase udělal vše, co bylo v mých silách a taky jsem na to doplatil. Lidí, kteří se tehdy o tuto problematiku zajímali, bylo více než jsem předpokládal, ale dost jich bylo ze zahraničí. Ovšem bylo to jen mizivé procento z celku. Co mě však udivilo, bylo to, že Dončané a jiní obyvatelé Donbasu se se mnou bavili a děkovali mi i přesto, že už na začátku oné "antiteroristic ké operace" ukroparmy bylo známo, že prsty v oné válce má především USA a EU a jejím hlavním smyslem bylo vyvraždit všechno obyvatelstvo Donbasu, které se nepodvolí záměrům Kyjeva. Toho si velmi vážím, těch lidí, kteří i přes hrůzy, co prožívali, dokázali, že mají skutečný charakter a nezdolnou vůli, klobouk dolů před nimi. Zdejší drazí spolubčané byli ke genocidě na Donbase zcela lhostejní a jen spokojeně přežvykovali jako přežrané krávy. Takže já se nikomu omlouvat nebudu, jelikož se mi z těchto opožděných sr.ček, majících příchuť tradičního čecháčkovsko-sl ováčkovského prospěchářství, zvedá kufr.
Ještě bych dodal, že lidé na Donbase žijí už osm let ve sklepích, často nemají vodu a o vyhřátých bytech či domech se jim může jenom zdát. Takže já osobně v téhle současné "krizi" vidím jenom karmu, nic víc. A můžu upřímně napsat, že do života pod neustálým dělostřeleckým ostřelováním má tahle naše "krize" opravdu daleko.
Jo a jsem samozřejmě na straně obyvatel LDNR, na rozdíl od prospěchářské pozice autora.
Citovat
#3 Občan 2022-10-03 19:31
A právě od toho tady byl kapitán Nemo. Jestli se nemýlím, tak ten ty anglosasy rovnou potápěl? Co že to říkal, když se jeho pohled změnil k horšímu, že nechce aby se troska lodi toho utlačovatele smísila s vrakem slavného mstitele?
Citovat
#2 Zvědavý 2022-10-03 16:58
Vědomí lidé nikdy nepřijali teze svých vládnoucích elit, nikdy se nepostavili na stranu utlačovatelů a nikdy nechtěli pro sebe více než to, co stačí k důstojnému lidskému životu. Proto se nemám za co omlouvat, protože to, co představuje elity, jsem nikdy nevolil a nejsou to mí představení, kteří by zasloužili můj respekt. To co se děje vůči ruskému etniku, přesněji, dlouhodobě vůči přiznanému slovanskému etniku, je nelidské, zrůdné a nepřípustné. Proto se my, vědomí připravujeme na převzetí vlády, přesnějí vedení našeho lidu , národa, společnosti, pryč od katastrofy, kam nás naše služebné elity ve prospěch těch globálních vedou. Vedeme Vás, lidé, k Vaší přirození lidskosti a k hájení práva na tuto lidskost. Vedeme Vás k mravnosti, k naslouchání svému svědomí. Vedeme Vás ke svobodě a současně k odpovědnosti. Jsme lidé a víme, jak společně uhájit naše nezadatelné právo na důstojný lidský život.
Citovat
#1 nowak 2022-10-03 10:09
Peter4, hezká omluva, ale stůjme nohama na zemi. Zlo začalo již první LŽÍ v Ráji a "člověk-milion" se proti němu nepostavil, přijal ho. To stálo tohoto člověka v další řadě ztrátu syna Abela, bratrovražda! A tak to šlo celé lidské dějiny. A za tím vším je a byla jedna špatná vlastnost. ZÁVIST. Závist, že druhý má víc. A kdo v dnešní době rozšiřuje zlo? Ptám se, nebyl jsem komunista, ale jak to, že za vlády Komunistické strany Československa jsme neměli miliardáře? Jak to, že Židé nebyli v tomto systému nejbohatší lidé, kteří utlačují druhé? (Má matka od 14 let pracovala jako devečka u Židů, spala v maštali u zvířat, pracovala 7 dní v týdnu od rána do 19 hod.,poznala jejich povahu)
Proto si musíme uvědomit, že Bůh stvořil PEKLO a od bodu LEŽ, přes podvod, krádež a vraždu tam bude umístěn každý člověk při "posledním soudu"!
A dnes je HONBA ZA MAJETKEM na prvním místě, i přes mrtvoly lidí.
Kde nechali lidé své srdce, kde nechali svědomí? Dobře, budou bohatí, ale žijí hůř jak Robinson.Sami se svým zlatem a i v pohádkách takoví lidé nekončí dobře!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře