Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Šialenstvo menom Ukrajina. To ufóni nás nakazili…

Kto v skutočnosti riadi tento svet? Pýtam sa vážne ako človek, ktorý sa dlho – dlho nezaujímal o politiku. Nič mi tak neotvorilo oči ako šialenstvo menom Ukrajina.  Vojna je  najväčšie zlo, bezpochyby. Každá, nielen táto.

Aj tie, ktorú majú na svedomí tí za veľkou mlákou.  Ale až táto posledná ukázala,  do akej miery  ľudia podľahli šialenstvu. To sme už stratili zdravý rozum?

  • sialenstvo-menom-ukrajina-to-ufoni-nas-nakazili
 

Nemáme  na jedlo, na lieky, ale peniaze na zbrane áno?  Badám však, že predsa len nastal nejaký posun od februára, keď to celé začalo. Už sa nebojíme povedať nahlas ,že cisár je nahý. Že EU spáchala samovraždu  sankciami,  a obeťami budeme my, tí najslabší.  My obyčajní, ktorí nemáme ranče v Austrálii, nie sme platení Amerikou. 

My, ktorí musíme zostať žiť s bláznami  v priestore  zvanom Európska únia. Už sa nebojíme,  asi dozrel čas na odpor. Je normálne ,ak pomáhate a niekto vám zato vrazí do chrbta dýku? A ešte mu aj musíte ďakovať a tváriť sa , že je to vo vašom záujme? Tváriť sa, že je to v poriadku? 

Lebo všetko sleduje veľký brat? Kto v skutočnosti riadi tento svet? Možno nejakí ufóni , ktorí sa sem dostali  potajomky v preoblečení , pozorujú nás  z úzadia  a skúmajú, ako  účinkujú  injekcie  šialenstva ,ktorými nás naočkovali?

zdroj: https://luna5.blog.pravda.sk/2022/08/09/sialenstvo-menom-ukrajina-to-ufoni-nas-nakazili/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 nowak 2022-08-10 14:11
Milý pane: "Svět se v prdel obrací", ale není to svět,LIDÉ ZHLOUPLI, ale neptejte se mne,čím to je!
Mám bohatého kamaráda,žije ale skromně. Když na nějaký problém jako Ukrajina, Afghánistán, Sýrie narazíme v řeči, řekne hm, tak to je!
Ale, když mu banka stáhla,kvůli jeho podpisu špatné smlouvy,což on nedočetl, mohl se POSRAT!
Takové lidi vychoval tento POLITICKÝ SYSTÉM!
Socialismus byl špatný,byli jsme chudí,dnes máme peníze,auta,něk olikrát v roce moře,Alpy, toto mi řeklo více známých, ale pošlete peníze na konto. ..je nemocné dítě,hoří lesy, hurikán na Moravě.
Jsme HLUPÁCI, EGOISTI se žádným srdcem a mozkem, necháme si srát od horních na hlavu a vygumovat mozky.Proto se dějí takové věci na Zemi.
A lži na denním pořádku!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře