Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Tohleto jste chtěli?

Tento text byl zveřejněn jako komentář pod článkem 

Česká republika připravuje teroristy pro práci v Doněcké lidové republice (DLR), jeden z nich, občan Ukrajiny, se vzdal speciálním službám republiky.

Tereza Gloser

Dostali nás na seznam nepřátelských státu RF už za dosavadní podporu Ukrajiny a za dodávky zbraní. A teď ještě na našem území školíme teroristy a posíláme je zabíjet ruské obyvatele na Ukrajině!! A co na to Amerika, která bojuje už dlouhé roky proti terorismu?

  • tohle-to-jste-chteli
  • tohle-to-jste-chteli
  • tohle-to-jste-chteli
  • tohle-to-jste-chteli
  • tohle-to-jste-chteli
  • tohle-to-jste-chteli

A co se teď stane z pohledu Rusů na naší zemi ? Teď už se můžeme s plynem od Rusů rozloučit navždy !!! Co jsme to dopustili ? Tohle to jste chtěli? Vy všichni, co tady máváte ukrajinskými vlaječkami a fandíte tomu fanatikovi, co si hraje na prezidenta Ukrajiny!! Tak tady to máte!

Ponesete stejnou vinu jako Fiala a jeho spolek podplacených hlupáku, co nás vedou do totální zkázy a evidentních nepřátel RF, kteří se defacto aktivně zapojily tímto činem terorismu, do této války!!!

Jak jinak se da chápat tato aktivita?... A následky si ponesete všichni i my ostatní za to, že jsme to dopustili! ...

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#5 Karel Horák 2022-08-27 21:35
ano, oba mí před-komentátoř i mají plnou pravdu!!!!! A co dělají ti, kteří mohou se svými funkcemi ve vládě a ministerstev přeci jenom ovlivnit politiku tohoto státu??????? Všichni tito jsou spoluodpovědni za protilidovou a vlastizrádnou politiku vlády tohoto státu. A zejména celou vládu t. zv. pětikoalice soudit za největší zločin páchaný proti republice, velezradu!!!!!! ! , za kterou byl v munulosti vždy provaz nebo elektrické křeslo!!!!!!
Citovat
#4 Karel Horák 2022-08-27 20:53
ano, oba mí před-komentátoř i mají plnou pravdu!!!!! A co dělají ti, kteří mohou se svými funkcemi ve vládě a ministerstev přeci jenom obvlivnit politiku tohoto státu??????? Všichni tito jsou spoluodpovědni za protilidovou a vlastizrádnou politiku tohoto státu. A zejména celou vládu t. zv. pětikoalice soudit za největší zločin páchaný proti republice, velezradu!!!!!! ! , zua kterou byl v munulosti vždy provaz nebo elektrické křeslo!!!!!!
Citovat
#3 clovek 2022-08-27 20:47
ti silenci si mysli ze cesko slovensko je soucast zapadu,omyl jen obetni beranci.
Citovat
#2 nowak 2022-08-27 19:55
Před pár týdny dávali na ČT2 snímek, kde mi utkvělo v hlavě,že. USA a Velká Británie ve 30tých letech minulého století úmyslně vyvolaly hospodářskou krizi ve světě a začali podporovat Adolfa Hitlera, aby se dostal k moci a vedl válku proti Komunismu v Rusku.
Tato drahota a nedostatek všeho je opět uměle vyvolán.Bude další světová válka??? V každém případě, tehdy Fašistická idea i se svými kumpány utekla do USA se schovat, aby mohli dále pokračovat proti už Sovětskému svazu. Dnes už se toto nesmí opakovat. Všichni přívrženci ZLA musí přijít před soud, obnovit trest smrti, vždyť co jsi působil jiným,bude způsobeno tobě. Jsem věřící, ale zastávám názor OKO ZA OKO, ZUB ZA ZUB! Jen tak může být vyčištěná lidská společnost, Respekt proti Respektu. Vážit si lidského života a zdraví. Proti tomu žádná IMUNITA!!!
Citovat
#1 Jánošík 2022-08-27 13:18
Tu už nejde o plyn a ropu, ale o holú existenciu. Slovensko a Česko zostali bez podpory dobráka Medveďa ako dve ovečky v jednej ohrade s vlkmi, levmi, hyenami, šakalmi a kobrami, ktoré budú o chvíľu v EU parlamente slobodne a demokraticky hlasovať o tom, čo bude na večeru.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře