Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Francouzská Levicová koalice uzná Stát Palestina

Vůdce Jean-Luc Mélenchon se dočkal široké kritiky a někteří ho obviňují z antisemitismu za jeho postoj proti válce v Gaze.

Vůdce strany France Insoumise Jean-Luc Mélenchon prohlásil, že uznají Stát Palestina , protože je to jeden z prostředků, které mají k dispozici, jak tlačit na „Izrael“, aby zastavil genocidu v pásmu Gazy.

  • francouzska-leva-koalice-uzna-stat-palestina

Levicová koalice vedená Mélenchonem, Nová lidová fronta , získala vedení ve francouzských parlamentních volbách.

Jeho postoj k válce v Gaze byl široce kritizován, někteří ho obviňovali z antisemitismu.

Při mnoha příležitostech Melénchon obvinil „Izrael“ ze spáchání genocidy, vyzval k příměří a naléhal na Francii, aby na něm pracovala se vší svou politickou a diplomatickou silou.

Ve francouzské zemi očekávání a průzkumy z předchozích týdnů naznačovaly, že krajně pravicová koalice Rassemblement National povede francouzské parlamentní volby, ale předběžné výsledky průzkumů ukázaly vítězství Nové lidové fronty.

Zatímco na druhém místě se umístila prezidentská koalice Společně vedená prezidentem Emmanuelem Macronem a na třetím pravicové Rassemblement National, přičemž ani jedna koalice nezískala ve francouzském Národním shromáždění absolutní většinu.

Nová lidová fronta získala 182 křesel, ale k získání absolutní většiny je nutných 289 křesel, takže bude muset budovat aliance.

Zdroj: https://espanol.almayadeen.net/noticias/politica/1882104/coalici%C3%B3n-izquierdista-de-francia-reconocer%C3%A1-estado-de-pales

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Jara 2024-07-12 06:45
Zdejší čtenáři jsou nepřekvapivě pomýleni. Tihleti francouzští leví jsou trockistického ražení. To bude znamenat ještě více imigrantů, ještě více rozkladu. Podpora Palestiny zde má docela jiný podtext, než bychom potřebovali.
Citovat
#2 Filipes@volny.cz 2024-07-11 23:10
Z toho se obřezanci po.erou. Většinu svinstva na zeměkouli mají na svědomí židé. Ovládli spoustu institucí na celém světě a provádějí svoji špinavou politiku. Mimochodem, kolik guvernérů naší banky nebyli židé? I ten ukrajinský skřet s mikině je obřezanec. A oni se pak diví, že je většina světa nenávidí? A pak kvičí jako prasata na porážce, když si někdo dovolí zpochybnit údajný holocaust. A přitom sami provádějí genocidu na cizím území. Ale podle všeho dlouho nebudou.
Citovat
#1 Jaromír Jaroslav 2024-07-09 08:47
" antisemitism" je len sionistická dymova clona za ktorú skrývajú ich zločiny! Všetci tí nesemitskí chazariaj s ich " Holocaust Industries Corporation" zneužívajú " antisemitizmus a holocaust" pre ich Protokoly a Talmud, aby sa splnili...Býval o zvykom, ze " antisemitom" bol ten čo nenavidel židov a sionistov, a dnes je vyhlásený za " antisemitu" každý, koho židovský sionisti nenávidia, a to je po genocíde Palestíny dnes už každý, dokonca aj Semitskí Arabi!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře