Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

To nebyla náhodná havárie!

Žijeme v době, v níž studená válka, zvaná také horký mír, se kdykoliv může změnit na třetí světovou válku. Po ní se říká, že živí budou závidět mrtvým.

 

Světová nadvláda USA a dolaru upadá, moc banksterů může skončit. Státy Evropské unie se do války nehrnou, raději by se s Ruskem dohodly. Rusko se cítí ohroženo přibližováním NATO ke svému území, rozsáhlými manévry dává najevo, že se eventuálního vnuceného střetu nebojí a bude se účinně bránit. To se na druhé straně využívá k okázalé antiruské propagandě. Zda se okupovaná a nesvéprávná SRN plně podřídí diktátu USA, nebo bude spolupracovat s Ruskem je otázka, která určí budoucnost pro příští desetiletí.

  • to-nebyla-nahodna-havarie

 

K tomu, aby rozhodnutí bylo vládám příznivé slouží tajné služby,  s desítkami vrcholně kvalifikovaných agentů strategicky plánujících rozličné kroky ve prospěch svých chlebodárců.

K vyvolání válečného konfliktu je zapotřebí občanskou veřejnost mediálně zpracovat a zajistit její souhlas. V tisku proběhly zprávy o ruské zbrani, která dokáže umrtvit elektronické přístroje ovládající celou válečnou techniku, např. i velké letadlové lodě.  Zmizení malajského letadla, v němž loni letěli američtí počítačoví odborníci do Číny nabídnout své nové vrcholné vynálezy ukázalo, že letadla lze ovládat na dálku, aniž by posádka mohla cokoliv změnit. 

Nic není náhoda, a tak ani dlouhé až hyenistické televizní reportáže o podivném pádu německého Airbusu A320 po celé Evropě, ani sjezd vrcholných politiků Německa, Francie a Španělska na místě havárie nejsou nic, než snaha využít tragické událost politicky. 

K čemu? Můžeme jen spekulovat. K obvinění Rusů, že přes družici vyřadili elektroniku Airbusu, což způsobilo pád?

 K vyvolání rozvratu mezi EU a Ruskem? 

Nebo je to součást konkurenčního boje Airbusu s Boeingem?

 Nebo to je forma tvrdého nátlaku USA na EU, aby s Rusy nekomunikovali?

Komu katastrofa prospěla?

To se zanedlouho ukáže.

Zajímavé spekulace na toto téma je těchto adresách:

http://www.orgo-net.blogspot.cz/2015/03/nemecky-airbus-320-byl-zamerne.html#more

http://www.orgo-net.blogspot.cz/2015/03/test-americke-laserove-zbrane-znicil.html#more

Ivo Krieshofer

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře