Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zastánci, resp. vakcinověrci očkování kontra odmítači, resp.odpůrci očkování.

Všimli jste si? Vyznavači očkování se v poslední době ohánějí statistikou očkovaní versus neočkovaní, k čemuž jim slouží počty lidí, kteří leží na JIPce s Covidem-19.

V jedněch  novinách jsem četl krátké statistické pojednání, že je u nás  naočkováno 6,5 milionu občanů (kolikrát  očkovaných není uvedeno), zatímco 3 miliony občanů není očkováno vůbec, což činí poměr zhruba 2:1! Jiný údaj zase tvrdí, že v nemocnici leží celkem 313 neočkovaných a „jen“ 201 očkovaných, což je poměr cca 3:2! No a co?

No především, že očkovaní se do těch neočkovaných „naváží“, jakoby oni byli těmi, co způsobují nákazu těch zdravých. Je to pravda?

  • zastanci-resp-vakcinoverci-ockovani-kontra-odmitaci-resp-odpurci-ockovani

Pokud by těmi odpůrci byli nakaženými opravdu zdraví lidé, tedy neočkovaní, lze připustit, že byli nakažení neočkovanými, pokud ovšem byli prokazatelně nakaženi Covidem-19, resp. byli prokazatelnými nositeli viru. Ale stejně tak nelze vyloučit, že ti zdraví a neočkovaní byli nakaženi těmi již očkovanými, protože i ti jsou či mohou být nositelé viru Covid-19! To ovšem celá řada očkovaných lidí neví, resp. takovou možnost nepřipouští.

Zpět ke statistice. Jak výše uvedeno, na JIP leží údajně 514 lidí s těžkým postihem Covid-19, z nichž je 313 neočkovaných a 201 očkovaných, tedy poměr cca 3:2. V celostátním měřítku, to je v počtu očkovaných a neočkovaných to však znamená, že na JIP leží 104 neočkovaných a jen 31 očkovaných, tedy poměr cca 3:1. To prý je už setsakramentský rozdíl!

My, co se nehodláme podvolit očkování z toho nečiníme žádný tragický závěr, protože taková statistika je na dvě věci a sice potřeba tvrdit, že neočkovaných je stále mnoho a jsou příčinou nákazy zdravých či již očkovaných a za druhé, že v těchto počtech jsou zahrnuti i staří lidé, kteří jsou jinak těžce nemocní (např. chřipkou, zápalem plic či jinou nemocí) a že je mezi nimi řada lidí, kteří by na JIP leželi s jinou nemocí i v případě, že by žádný Covid-19 neexistoval! Ostatně od toho JIPka je!

Že se do nás, odpůrců očkování ti očkovaní naváží dokazuje skutečnost, že  nás veřejně označují za ignoranty, bezohledné, zhýralce, bezcharakterní sobce, mají nás za lidi, pro které je prý  svoboda občana  důležitější než právo na život a na zdraví a že na bezpočtu zbytečně zemřelých s kovidem nám nezáleží a podobně. Zatímco ze strany odpůrců očkování takové invektivy vůči očkovaným se nepoužívají. Nicméně, na adresu očkovaných lze poznamenat, že velmi snadno podlehli nedemokratickému, diskriminačnímu nátlaku politiků, kteří vyhrožovali represemi v případě, že se lidé nenechají očkovat. Lze to do jisté míry chápat, lidé měli obavy, aby nepřišli o práci, aby mohli navštěvovat kulturní akce, navštěvovat restaurace atd., atd., o to větší je nemravnost vlády, která tímto způsobem,  nátlakem a strašením přinutila občany mnohdy k nedobrovolnému podstoupení očkování  proti Covidu-19. Strach a obavy vykonaly své.

Pokrytečtí, zkorumpovaní a bezohlední politici bohužel nesdělili občanům ČR velmi důležitou skutečnost, která mohla mnohým nátlakům předejít. Rada Evropy, evropská a světová organizace pro lidská práva, která řídí Evropský soud pro lidská práva, již 27. ledna 2021 rozhodla  resolucí č. 2361 (2021), která zakazuje evropským státům vč. ČR povinné očkování proti viru. Odsouhlasila také, že odmítnutí očkování nesmí být použito k diskriminaci pracovníků nebo kohokoli, kdo není očkován! Rada Evropy také rozhodla, že očkování není povinné a že na nikoho nesmí být vyvíjen politický, společenský ani jiný tlak, aby se nechal očkovat, pokud si to sám nepřeje.  Nikdo nesmí být diskriminován za to, že nebyl kvůli možným zdravotním rizikům očkován, nebo také jen proto, že prostě nechce být, bez udání důvodu, očkován.

Možná, kdyby tuto skutečnost naši očkovaní spoluobčané znali, nebylo by tolik nepřáteského negativismu vůči nám, odpůrcům očkování. Ovšem není se co divit, protože je zjevné, že vládě a politikům nejde ani tak o zdraví lidí, jako o co největší spotřebu vakcín, které jsou do značné míry nekvalitní a které by za  jiných okolností jako  takové nebyly povoleny k použití. Nicménně, situace si važádala takový postup,  stalo se a proto jsou také mezi občany, nutno podotknout právem, odpůrci očkování.

Jen na vysvětlenou, odpůrci očkování nejsou odpůrci očkování z principu, jak by se mohlo zdát, v podstatě očkování jako takové neodmítají, ale odmítají se podvolit očkování něčím, čemu se říká vakcína, která je na základě mnoha vědeckých a také lékařských důkazů více zdraví škodlivá, než prospěšná.

Jakkoli se odpůrci očkování v tomto hodnocení mohou mýlit, tak se mohou mýlit i ti co tvrdí opak. Jen budoucnost ukáže, která skupina měla pravdu. Jen můžeme litovat těch, kteří po aplikaci vakcíny (jedno jaké a zda zda jedné, dvou nebo tří) byli zdravotně, vedlejšími účinky vakcín  poškozeni, notabene zemřeli. Zemřelých je v ČR , jak udává statistika, údajně okolo 33 tisíc.

Zda všichni skutečně zemřeli na Covid-19 je také otázka, protože se prý jaksi z dosud neobjasněných důvodů neprováděly pitvy a údajně každý zemřelý nemocnici byl vydáván za oběť Covidu-19. Ať už tak či onak, odpůrci očkování jsou normální lidé, kteří jen nepodlehli tlaku vládnoucí klice. Možná později podlehnou, ale ne jim, ale třeba Covidu-19, nebo na běžnou mrtvici. Každý jednou z tohoto světa odejde, je jen otázka, zda si k tomu nechá pomoct, nebo odejde lidsky přirozenou cestou.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře