Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Rick Simpson – muž, který díky konopnému oleji pomohl vyléčit více než 5 000 pacientů s rakovinou

Již více než století velké společnosti a farmaceutické firmy po celém světě zatajují přírodní lék na rakovinu další nemoci. Dělají to samozřejmě v zájmu osobního zisku. Rick Simpson znovuobjevil přírodní lék na rakovinu a dělí se o něj se všemi, kdo mají zájem. Bez nároku na honorář.

Začněme ale od začátku…

  • rick-simpson-muz-diky-konopnemu-oleji-pomohl-vylecit-vice-nez-5-000-pacientu-s-rakovinou
  • rick-simpson-muz-diky-konopnemu-oleji-pomohl-vylecit-vice-nez-5-000-pacientu-s-rakovinou
  • rick-simpson-muz-diky-konopnemu-oleji-pomohl-vylecit-vice-nez-5-000-pacientu-s-rakovinou

Rick Simpson a jeho příběh

Píše se rok 2002 a Rickovi Simpsonovi je diagnistikována rakovina kůže. Má léze v obličeji, které se po každém chirurgickém zákroku ještě zhorší. Lékaři už jeho případ odepsali… Rick se ale nedal a hledal pomoc v přírodě.Jako hobby se totiž dlouhá léta věnoval rostlinám...

Jednou, jak sám říká, si při prohlížení ran v zrcadle vzpomněl na studii z Virginské univerzity. Ta tvrdila, že THC, aktivní látka v konopí, dokáže léčit rakovinu. Vyzkoušel tedy konopný extrakt, který si před časem sám připravil – pár kapek aplikoval přímo na rány. Nejprve se nedělo nic…. Aplikaci i tak opakoval a na několik dní zalepil náplastí.

A událo se, co nečekal: „Když jsem za čtyři dny náplasti odstranil, nevěřil jsem vlastním očím! Rány byly pryč a pokožka zahojená, zregenerovaná. Hned jsem začal lidem říkat, jak jsem rakovinu kůže vyléčil pomocí konopného oleje. Všichni se mi smáli… ale dnes, i po 11 a půl letech se rakovina stále nevrátila.“

V současnosti je Rick Simpson znám jako největší aktivista v boji za legalizaci konopí. Povoláním je technický inženýr a lékař samouk. Vyléčil se z rakoviny kůže pomocí konopného oleje. K boji s touto nemocí použil zázračná konopný olej. Za jeho pomoci již boj s rakovinou vyhrálo více než 5 000 lidí.

Pacient, 80 let, kterému lékaři dávali 48 hodin života. Vyléčen!

Zatím posledním Simpsonovým případem je muž, kterému lékaři dávali 2 dny života. Umíral na rakovinu plic. Po chemoterapii byl oteklý, těžce dýchal, na noou měl otevřené rány… Po tom, co mu lékaři dávali 48 hodin života, ho jeho syn dovezl k Simpsonovi. Moje doporučení nasadit konopný olej syn konzultoval se svým lékařem. Lékař tuto léčbu odmítl. I tak se ale nakonec rozhodli léčbu vyzkoušet.

Pacientův syn namočil do oleje malou sušenku a tuto podal otci. Jeho stav se po několika málo hodinách zlepšil. Toto zlepšení lékaři vysvětlili tím, že před smrtí je běžné, že se na krátkou chvíli pacientům životní funkce vrátí.

Syn ale nechtěl jen tak čekat na smrt svého otce a proto ho následujícího ráno odvezl z nemocnice pryč. Vysadil i předepsané léky. Nejenže otec do dvou dní nezemřel, ale již po 6 týdnech léčby konopným olejem nepotřeboval nadále inzulín a po 3 měsících byl jako zázrakem vyléčen.

Simpson uvádí, že léčba konopným olejem je stejně efektivní ve všech případech a jeho aplikace není omezena věkem. Dá se dokonce podávat malým dětem.

Jak konopný olej (konopné kapky) vyrobit a užívat

Recept na výrobu konopného oleje Rick Simpson zveřejnil na internetu, najdete ho na jeho stránce phoenixtears.ca (zde i návod v češtině).

Příprava oleje (konopných kapek) je podle Simpsona jednoduchá, stejně jako následná léčba. Ta začíná aplikací několika kapek 3x denně. Běžně užívané množství, které dává pacientům s rakovinou, je 60 gramů oleje v průběhu prvních 90 dní.

Dodává, že nikdy není pozdě, aby pacienti s léčbou začali.

A co se kouření konopí týče, Simpson uvádí, že není tolik účinné jako olej. I navzdory tomu se však lidé, kteří ho pravidelně takto konzumují, dožívají v průměru o 6 let více než ostatní.

Na závěr

Simpson věří, že každá země na světě by měla svým občanům umožnit legálně pěstovat a užívat konopí pro lékařské účely. Kromě toho by mělo být dostupné i v lékárnách pro ty, kteří si ho sami vypěstovat nemohou.

Dnes se jen málo ví o tom, že konopí bylo nejpoužívanějším léčivem už stovky let před naším letopočtem. Ve starověkých náboženských textech z Persie je konopí označováno za léčivou bylinu číslo jedna!

Největším snem a cílem Simpsona je svět bez rakoviny.

Zdroj: http://healthylifestylebase.com/
Zdroj: CBD olej, konopný olej

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře