Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Když se to nehodí do statistiky, aneb očkovaný přenašeč v paneláku.

V našem domě (paneláku) na Mělníku, žije starší muž (nad 60 let) společně se svou cca stejně starou manželkou. On má právě teď Covid 19. Oba, jsou plně očkováni. Pánovi, je však natolik zle, že ho vozí sanitka do nemocnice na infuze a pak zase zpět domů, i když sotva dokáže sám chodit a manželka ho musí podpírat, aby neupadl.

  • kdyz-se-to-nehodi-do-statistiky-aneb-ockovany-prenasec-v-panelaku

Sanitka ho vyhodí před barákem, a pak musí tento zadýchaný starý pán jet nahoru výtahem, kterým jezdí i jiní, nic netušící lidé. Mně samotnému, se to stalo před třemi dny. Jel jsem si dolů pro balík od zásilkové služby, a pak jsem se, od na svět si stěžující paní dozvěděl, že jedu s nakaženými výtahem.

Zajímavé je, že i když nám tvrdí, že je to nebezpečná nemoc, tak nechají očkované pacienty s pozitivním testem klidně roznášet tu nemoc po celém baráku. 

Kde se člověk může lépe nakazit, než v malém uzavřeném prostoru, jako je výtah v paneláku? Jak je možné, že nám v čísle popisném 3578 na Mělníku běhá s vědomím doktorů z nemocnice a saniťáků nakažená osoba a roznáší Covid? Je to záměrné vytváření dalšího ohniska, aby pak mohli psát, jak se to šíří, a že je načase povinné očkování? Znovu opakuji, ten starý pán je očkován, přesto sotva chodí a bez pomoci manželky, by se ani nedostal zpět domů.

Saniťáci ho vyhodili před domem a odjeli, aniž by mu aspoň pomohli zpět do bytu, jako by to byl pytel očkovaného smetí. Možná, si lidi jako on, nenechávají v nemocnici proto, aby jim to nepokazilo statistiky, v kterých pořád zdůrazňují, že jim tam leží většina neočkovaných. Vsadím se, že jestli, nedej bože zemře, tak napíší jako příčinu smrti, něco úplně jiného, než Covid 19.

Ladislav Kašuka

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře