Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Biden vyzbrojuje Rusko

Tedy ne, že by to zamýšlel. Podle  vnitřního zdroje z Kremlu ale Putin vyjednává s Talibanem o předání výzbroje, kterou v Afghánistánu nechali Američané při svém úprku. Výměnou za to slibuje uznání vlády Talibanu.

  • biden-vyzbrojuje-rusko

Američané nechali v Afghánistánu podle odhadů 22 174 vozidel Humvee, 634 obrněných transportérů M1117, 115 obrněných vozidel Maxx Pro, 33 vrtulníků Black Hawk, 23 bojových letounů Super Tucano a 4 dopravní letadla Hercules C-130.

Pak už jen drobnosti jako 16 000 přístrojů pro noční vidění, 162 000 radiostanic a 549 118 pušek. Pro Rusko v současné situaci velmi užitečné, technologicky vyspělé zbraně a technika.

Zdroj: https://www.konzervativninoviny.cz/biden-vyzbrojuje-rusko/?cn-reloaded=1

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#6 Michal Masopust 2023-03-16 23:55
Cituji Jarda K.:
Cituji Michal Masopust:
Proč by ne? Dobrá taktika Vladimíra Vadimíroviče. Ať se ten dement v bílé barabizně ve washingtonu třeba po.... vzteky!! Kdyby ho při tom vzteku klepla pepka, tak by ho jednak nebyla vůbec žádná škoda a svět by měl od toho debila konečně pokoj!!!!!

Ten starý a dementný pedofil Biden, je len nevydarený hovorca Deep State, čo si rád podava ruky s vetrom a púšta svoje vetry do vetrov naokolo...V predvolebnej kampani kde ho raz vytiahli z jeho pivnice, sme videli ako bol " zdrátovaný" od Huawei, aby mohol aspoň čosi povedať na verejnosti, čosi vyzerajúce ako normálna reč...No časom sme pochopili že už nemá dráty z Huawei a ani ziaden softwér v rukave či v sluchatkach, aby sa vedel orientovať kde je...Banky mu kolabujú,štát sa mu rozpadá, a 250.vyrocia Imperia sa nedozije buď on, alebo to Imperium ktoré reptezentuje...V 2026 uz jeden z nich bude po smrti...Možno obaja...A Kamala, menom Diabol a funciou Antikrista už asi nebude mať koho riadiť, mimo jej auto alebo malú Cesnu do jej vlastnej záchrany...A to ani nepíšem o tom čo im môže spôsobiť St.George= Ruská Federácia, ako Stínač Hada a Draka, teda U'SAtana a U'krajine...Nateraz ich RF šetrí a odďaluje ich porážku! Už tie štátne symboly, vlajky a farby hovoria jasnou rečou, ze U' krajina symbolizuje v Latincine meno ŽNEC, čo prichádza zožať zrelú úrodu sveta, a kedže žatva uz začala, viem že tým Žnecom je Ruská Federácia...Trojzubec U'krajiny je dvojzmyselný, ako Vek Vodnára a s ním nový kozmický cyklus Anno Magnus, ale je to aj zblízka symbol " oplodnenia Galakt.maternici semenom cez vagínu"...A Modrá lóža sionistov Západu bude nahradená Žltým Východom noveho a znovuzrodeného Slnka z Východu, teda z Číny, ktora bude už čoskoro kolonizovať Severnú Ameriku, v 6.veku Slnka, ako to dokazuje Kódex Zouche-Nuttall, strana 36, kde 6.slnko nariaďuje bielemu kolonistovi Ameriky, aby sa odobral do Čelustí Hada a Draka, a tým aj do Maternici a Očistca duší v klasickom cykle Znovuzrodení...Ved aj Činska koliska znovuzrodenia je medzi Modrou= Jang-tze tiang a Žltou= Chuang-che riekou, farby ktoré si dočasne osvojil aj Dom Rat- childa, či EU Gulag národov, ktorý zmizne v Čiernej diere, ktorý ten Kruh hviezdičiek symbolizuje, az po samotný Zodiak 12.domov Europy, kde 13.domom Hadej Mezoameriky je ten Kruh, z ktoreho sa vymotalo aj 13.kolónií USA...A USAtanský statny znak je nabitý datumom 2033 pre Novus Ordo Seclorum, vrátane ich modernej, galaktickej vlajky znovuzrodenia slnka 11 rocnych cyklov z 9 hlaveho Draka a 9 hviezdneho Bolon Yokte Ku, ktorému domini
uje Čierna diera ako 13.dom Hadej Mezoameriky,krajiny Opereného Hada= Ama-ruca...Je tam 9 radov a 11 stĺpcov hviezd, a 6+7=13 pruhov, spolu 33 symbolov pre Novus Ordo...v roku 2033...A presne túto šablónu pouzila Modrá Sion lóža Západu v počte posádok 4 " unesenych lietadiel" pocas 11.septembra,2001...Ale to uz je iná kapitola " skapíňajúceho Domu Sion"...

Vy těmto nasmyslům věříte? No tak to je mně vás upřímně líto. Nad tím se ateista jako jsem já může leda útrpně pousmát!
Citovat
#5 Jarda K. 2023-03-16 22:58
Cituji anton:
Neměl protože přijdou další debilové s vymazaným mozkem

Nie, už neprídu, má prísť iba Kamala= v preklade Diabol, vo funkcii Antikrista...No v roku 2025 končí Ohňový vek= Kali-yuga, v Globálnom ohni WW3, jej finálnej časti známej ako Armagedon, ktorú ztejme povedie ruský generál " Armagedon"= Surovikin, ktorý zrata USAtanovi všetky 250 ročné surovosti ktoré napachali v ich cykle existencie...No a od 2025 po rok 2033 končí niekoľko vesmírnych/ galaktických cyklov, tak iný satanista nie je uz na pláne vladnuť mŕtvemu imperiu na life supporte, zrejme na kyslíku, práve teraz, keď mu " deti" rabujú banky a úspory...Než možno dopíšem moju knihu o konci tohoto Imperia Zla, už bude mŕtve...Lebo z 11.známych svrtových Impérií neprežilo ani jedno 250 ročný cyklus existencie, a USAtan ma byť v roku 2026 250 ročným Imperiom Superzla a Super Ohavností!!!
Citovat
#4 Jarda K. 2023-03-16 22:47
Cituji Michal Masopust:
Proč by ne? Dobrá taktika Vladimíra Vadimíroviče. Ať se ten dement v bílé barabizně ve washingtonu třeba po.... vzteky!! Kdyby ho při tom vzteku klepla pepka, tak by ho jednak nebyla vůbec žádná škoda a svět by měl od toho debila konečně pokoj!!!!!

Ten starý a dementný pedofil Biden, je len nevydarený hovorca Deep State, čo si rád podava ruky s vetrom a púšta svoje vetry do vetrov naokolo...V predvolebnej kampani kde ho raz vytiahli z jeho pivnice, sme videli ako bol " zdrátovaný" od Huawei, aby mohol aspoň čosi povedať na verejnosti, čosi vyzerajúce ako normálna reč...No časom sme pochopili že už nemá dráty z Huawei a ani ziaden softwér v rukave či v sluchatkach, aby sa vedel orientovať kde je...Banky mu kolabujú,štát sa mu rozpadá, a 250.vyrocia Imperia sa nedozije buď on, alebo to Imperium ktoré reptezentuje... V 2026 uz jeden z nich bude po smrti...Možno obaja...A Kamala, menom Diabol a funciou Antikrista už asi nebude mať koho riadiť, mimo jej auto alebo malú Cesnu do jej vlastnej záchrany...A to ani nepíšem o tom čo im môže spôsobiť St.George= Ruská Federácia, ako Stínač Hada a Draka, teda U'SAtana a U'krajine...Nat eraz ich RF šetrí a odďaluje ich porážku! Už tie štátne symboly, vlajky a farby hovoria jasnou rečou, ze U' krajina symbolizuje v Latincine meno ŽNEC, čo prichádza zožať zrelú úrodu sveta, a kedže žatva uz začala, viem že tým Žnecom je Ruská Federácia...Tro jzubec U'krajiny je dvojzmyselný, ako Vek Vodnára a s ním nový kozmický cyklus Anno Magnus, ale je to aj zblízka symbol " oplodnenia Galakt.maternic i semenom cez vagínu"...A Modrá lóža sionistov Západu bude nahradená Žltým Východom noveho a znovuzrodeného Slnka z Východu, teda z Číny, ktora bude už čoskoro kolonizovať Severnú Ameriku, v 6.veku Slnka, ako to dokazuje Kódex Zouche-Nuttall, strana 36, kde 6.slnko nariaďuje bielemu kolonistovi Ameriky, aby sa odobral do Čelustí Hada a Draka, a tým aj do Maternici a Očistca duší v klasickom cykle Znovuzrodení... Ved aj Činska koliska znovuzrodenia je medzi Modrou= Jang-tze tiang a Žltou= Chuang-che riekou, farby ktoré si dočasne osvojil aj Dom Rat- childa, či EU Gulag národov, ktorý zmizne v Čiernej diere, ktorý ten Kruh hviezdičiek symbolizuje, az po samotný Zodiak 12.domov Europy, kde 13.domom Hadej Mezoameriky je ten Kruh, z ktoreho sa vymotalo aj 13.kolónií USA...A USAtanský statny znak je nabitý datumom 2033 pre Novus Ordo Seclorum, vrátane ich modernej, galaktickej vlajky znovuzrodenia slnka 11 rocnych cyklov z 9 hlaveho Draka a 9 hviezdneho Bolon Yokte Ku, ktorému domini
uje Čierna diera ako 13.dom Hadej Mezoameriky,kra jiny Opereného Hada= Ama-ruca...Je tam 9 radov a 11 stĺpcov hviezd, a 6+7=13 pruhov, spolu 33 symbolov pre Novus Ordo...v roku 2033...A presne túto šablónu pouzila Modrá Sion lóža Západu v počte posádok 4 " unesenych lietadiel" pocas 11.septembra,20 01...Ale to uz je iná kapitola " skapíňajúceho Domu Sion"...
Citovat
#3 anton 2023-03-16 18:02
Neměl protože přijdou další debilové s vymazaným mozkem
Citovat
#2 Michal Masopust 2023-03-16 15:59
ВСЁ ДЛЯ ФРОНТА, ВСЁ ДЛЯ ПОБЕДЫ!!!!!
Citovat
#1 Michal Masopust 2023-03-16 15:13
Proč by ne? Dobrá taktika Vladimíra Vadimíroviče. Ať se ten dement v bílé barabizně ve washingtonu třeba po.... vzteky!! Kdyby ho při tom vzteku klepla pepka, tak by ho jednak nebyla vůbec žádná škoda a svět by měl od toho debila konečně pokoj!!!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře