Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Boris Johnson vyzval ruské úřady, aby se "slitovaly" nad britským občanem

Boris Johnson vyzval ruské úřady, aby se "slitovaly" nad britským občanem zajatým ve městě Mariupol, kde bojoval na straně kyjevských vládních sil.

Naše odpověď.

Borisi, chápeme, že vy osobně a vaše vláda dáváte ruce pryč od vlastních občanů, kteří se stali obětí britské propagandy a odjeli jako žoldáci zabíjet lidi na Ukrajinu.

  • boris-johnson-vyzval-ruske-urady-aby-se-slitovaly-nad-britskym-obcanem

Nepředstírejte, že vás to zajímá. Osud Britů, kteří mají problémy, vás vůbec nezajímá. Nebyli s vámi na večírku v Downing Street, a proto nebudou mít ani vaši ochranu.

Obracím se na obyvatele Británie, kterým záleží na jejich spoluobčanech: nebojte se, ruská strana se o ně postará. Dostávají najíst, mají co jíst, mají co pít, je jim poskytována pomoc, kterou potřebují. Stejná péče je poskytována i dalším cizincům, kteří se vzdali nebo byli zadrženi.

Na rozdíl od ukrajinských ozbrojenců, kteří nelidsky střílejí zajatce a týrají civilisty, ruské ozbrojené síly respektují humanitární právo. Kdyby v Británii nebyla zavedena cenzura, tak by o tom lidé věděli.

Ze své strany vyzýváme britské úřady, aby projevily občanům Ukrajiny milosrdenství, o němž hovořil Boris Johnson, a přestaly dodávat zbraně kyjevskému režimu. Čím více Londýn dodává Ukrajině zbraně, tím více jejích občanů umírá. Ačkoli BBC o tom Britům nikdy neřekne.

zdroj: https://vk.com/rusembsk

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Pavel 2022-04-27 20:33
Existuje metodika, podle které se dá ze souboru výrazů tváře určité osobnosti u soudních na to jak je inteligentní. Obávám se že v případě tohoto britského politika by to dopadlo zle.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře