Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Chtějí KREV ukrajinsko-západních politiků: "Rusové je mají v hledáčku",

"Nezajímá je kat, ale ten, kdo se skrývá za teroristy."
 
S výchozí úvahou, že „Putin není ovlivněn a není vláčen momentálním vývojem, nýbrž si jej podřizuje“, se ruská média a komentátoři snaží předpovědět bezprostřední vývoj po zvěrstvu s více než 140 mrtvými v Moskvě.

  • chteji-krev-ukrajinsko-zapadnich-politiku-rusove-je-maji-v-hledacku
Všichni v Rusku, navzdory… závěrům o ISIS, učiněným Západem, čekají, co ukáže vyšetřování kompetentních orgánů (viz FSB) ohledně katů a také organizátorů útoku na centrum Crocus.

„Všichni na to čekají“, zněl komentář řeckého novináře, působícího v Moskvě, Thanasise Avgerinose, který dokonce prozradil, že uvnitř Ruska existují tlaky na provedení vražedných operací proti ukrajinským vůdcům!!

Jedním z nich je i bývalý, ruský prezident Dmitrij Medveděv , který ve svém  včerejším, pátečním poselství hovořil o „zničení ukrajinských vůdců“, tedy o jejich vraždě!

V Rusku čekají na konečný výsledek vyšetřování, která již začala, přičemž první výsledky ukazují směrem k Ukrajině, nikoliv na ISIS.

Thanasis Avgerinos ve své výpovědi odhalil, a co jej rovněž šokovalo, bylo, že Rusové se zaměřují nejen na Ukrajince, ale možná i na západní politiky, kteří se již nemusejí nacházet v aktivní politické činnosti!!

Jako příklad totiž uvedl i bývalou náměstkyni ministra zahraničí USA Victorii Nulandovou, v Rusku dosti nenáviděnou osobu, jejíž jméno bylo od roku 2014 spojováno s událostmi na Ukrajině:

„Operace proti vůdcům Ukrajiny, tedy některým notoricky známým, neonacistickým zločincům, jako například členům vojenských jednotek AZOV, by neměly být omezeny pouze na samotné Ukrajince. Stává se realitou, že Moskva začíná zaměřovat svoji pozornost na celou řadu západních politiků, včetně těch, kteří jsou již v důchodu, jako třeba na paní Nulandovou.“
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Emil Holub 2024-03-24 18:15
Jo, je už na čase. To bylo furt keců, že tentokrát bude Puťka mlátit hada po hlavě a ne po ocasu a zatím se "ocasy" naplnily ukropské hřbitovy a "hlavy" neví co roupama....
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře