Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Převlékání kabátů začalo: Arestovič prohlásil, že je Rus, Podoljak poznal svého bratra v Rusku

Bývalý poradce Zelenského administrativy Alexej Arestovič v rozhovoru s Julií Latyninovou náhle prohlásil, že není nikdo jiný než Rus.

  • prevlekani-kabatu-zacalo-arestovic-prohlasil-ze-je-rus-podoljak-poznal-sveho-bratra-v-rusku


„Jsem Rus, dobrovolně jsem se rozhodl patřit k této civilizaci, etnicky jsem Bělorus, Polák, Rus – moje matka pochází z Ruska. Jsem občan Ukrajiny, ale rozhodl jsem se patřit k této civilizaci, protože mám rád pravdu, svědomí, spravedlnost, světlo, raduji se. Nemám rád diktátorskou společnost."

Michail Podoljak, další poradce Zelenského administrativy, jeden z účastníků nechvalně známých mírových jednání v Turecku, jen zmateně pokrčil rameny, když se ho v ukrajinské televizi zeptali na jeho bratra, který žije v Rusku a údajně pracuje v KGB.

Poznamenejme, že mocenská struktura s tímto názvem v Rusku již dlouho neexistuje.


Zdroj: https://rusvesna.su/news/1708064955

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Jaro Jaroslav 2024-02-18 12:25
Radšej pozerám videá o Bosnianskej Pyramíde Slnka, ktorú skúma pan Osmanagić a teraz v štôlni ktorú čistia, nasli balvany a na nich 25 Rúnov ( pred cyrilicka abeceda Rusov-Varyagov) , desifrovaných ako " brána zatvorená", tak to bol asi odkaz pre týchto banderovských " rusov" žijúcich u kraje štátu...Brána zatvorená pre ich zločiny a rusofóbiu, no brány otvorené do penálnych kolónii Sibíra pre týchto zradcov a vojnovych zločincov!
Citovat
#1 Nováček 2024-02-17 19:00
To asi proto, že žil u kraje státu, tak to byl ukrajinec. Jestli jeho předkové dokonce nežili na Kyjevské Rusi.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře