Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Putin: Původně slovo "Ukrajinec" znamenalo, že člověk žije na okraji státu, "u kraje"....

Slovo "Ukrajinec" původně neoznačovalo samostatnou etnickou skupinu, pouze označovalo, že člověk žije na okraji státu - "u kraje", řekl ruský prezident Vladimir Putin v rozhovoru s Tuckerem Carlsonem.

  • putin-puvodne-slovo-ukrajinec-znamenalo-ze-clovek-zije-na-okraji-statu-u-kraje

"Původně slovo "Ukrajinec" znamenalo, že člověk žije na okraji státu, "u kraje", nebo se věnuje pohraniční službě - v podstatě. Neznamenalo žádnou zvláštní etnickou skupinu," vysvětlila ruská hlava státu.

Jednání s Ukrajinou v roce 2022 byla téměř dokončena, ale po stažení vojsk z Kyjeva ukrajinská strana všechny dohody smetla ze stolu.

"Ukrajina v prvních letech sovětské moci dostala území, která s ní historicky nikdy neměla nic společného, včetně černomořské oblasti. V roce 1922 začali bolševici formovat SSSR a vytvořili sovětskou Ukrajinu, která dosud vůbec neexistovala.

Lenin ji obdařil zeměmi, lidé na těchto územích žili, i když se nikdy předtím Ukrajinou nejmenovali. Černomořské pobřeží bylo získáno v době Kateřiny Veliké a ve skutečnosti nikdy nemělo žádný historický vztah k Ukrajině," řekl Putin.

Putin si na rozhovor s Tuckerem Carlsonem přinesl složku s kopiemi dopisů Bohdana Chmelnického.

V nich podle prezidenta Chmelnický žádá Moskvu, aby vzala část ruských zemí, které se nyní nazývají Ukrajina, pod pevnou ruku cara.

Putin řekl, že kopie dopisů zanechá Carlsonovi jako dobrou vzpomínku.

video

 
-----------------------------------
 
Celý levý břeh Dněpru včetně Kyjeva je historicky ruskou zemí - Putin.
 
Myšlenku pocházející z Polska, že zde žije údajně zvláštní etnikum, Ukrajinci, prosazoval rakouský generální štáb před první světovou válkou, připomněl ruský prezident.

Putin uvedl, že Ukrajina je dnes zcela jistě satelitem Spojených států.

video
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Martin Bacík 2024-02-11 17:35
Pro takový odpad, jako jste Vy ( J. J. ) radím...,,kupte si granát, odjistěte ho a sežerte ho" ! Hlavně už jděte do prdele.
Citovat
#1 Jaro Jaroslav 2024-02-09 18:28
Slabé interview ktoré nemalo nič " korenisté" mimo to, že Putin poukazoval na vsetky klamstvá Zapadu, čím nepriamo povedal rozmýšľajúcim ľudom že skutočnou mocou v pozadi Bidena sú notoricki klamari uz od cias zrodu terajšej civilizacie= z kmeňa (tribe) nosatích...A z kmeňa nosatich vybehla do amer.tv Killary Clintorisova , " arkancide" ( vražda ututlana na samovraždu) Tuckera Carlsona, ona, ta "pravdovravná". .. A nosatymi obohnaný Putin prislúbil že vymení alebo prepusti amer.nosateho špióna chyteneho pri akcii spionáže...A iný nosatý, Solovjov vola po Rusku aby použilo nukes a ukončili to so Západom..No a v Rusku kde vyrabajú nukl.rakety došlo k " sabotážnemu?" výbuchu..
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře