Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

RF zvýší ozbrojené síly na 1,5 milionu!

Podle zveřejněného oficiálního prohlášení se ministr obrany S. Šojgu sešel s náměstky ministra obrany RF, vrchními veliteli oborů a veliteli ohledně realizace rozhodnutí ruského prezidenta o výstavbě ozbrojených sil s cílem zvýšit počet vojáků na 1,5 milionu!

  • rf-zvysi-ozbrojene-sily-na-1-5-milionu

Rozsáhlé změny ve struktuře ozbrojených sil jsou podrobně popsány v Komplexním plánu výstavby ozbrojených sil Ruské federace a budou zahrnovat výstavbu infrastruktury pro rozmístění jednotek (vojenských sil), podmínky dodávek výzbroje. vojenské a speciální techniky a materiálu v rámci obranného řádu státu.

Šojgu pak uvedl, že nové územní útvary, stejně jako samostatné skupiny sil, budou vytvořeny v Moskevském a Leningradském vojenském okruhu, v regionech Ruské federace nebo na územích anektovaných od Ukrajiny.

V Karélii (na hranicích s Finskem) bude zřízen armádní sbor, který posílí bojovou složku námořnictva, letectva a strategických raketových sil! Šojgu dále uvedl, že všechny nové jednotky budou vybaveny výzbrojí, technikou a výcvikem.

Zdroj: https://jankratky.blog.pravda.sk/2023/01/22/rt-zvysi-ozbrojene-sily-na-1-5-miliona/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře