Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zprávy z Ruska: Tentokrát o tom, jak to bylo v Avdějevce...

Ukrajinci pro domácí a západní publikum říší fámy o tom, že při obraně Avdějevky, byly zabity desetitisíce Rusů a zničeny tisíce kusů ruské techniky, zatímco ukrajinské ztráty, byly proti tomu minimální.

  • zpravy-z-ruska-tentokrat-o-tom-jak-to-bylo-v-avdejevce

Možná, někdo této pohádce věří a pravdou je, že Rusové při dobývání Avdějevky určitě umírali také, ale faktem zůstává, že to Ukrajinci, měli mnohonásobně vyšší ztráty, než ruská armáda.

Spousta ukrajinských vojáků zemřela, aniž si vůbec vystřelila, město, totiž bylo dobyto hlavně díky tomu, že ruská armáda měla několikanásobnou převahu v dělostřelectvu a naprostou dominanci v letectvu !!!

Na hlavy ukrajinských vojáků denně dopadaly tisíce dělostřeleckých granátů a desítky těžkých leteckých pum, které masakrovali ukrajinské vojáky, techniku a bunkry aniž by tomu mohla ukrajinská armáda jakkoli zabránit !!!

Teprve poté, vždy nastupovaly ruské pěší jednotky a začišťovaly území od zbytků ukrajinských jednotek, které to všechno dokázali přežít !!! Tisíce a tisíce ukrajinských vojáků a na závěr také stovky nacistických Azovců umíralo s hlavou zamáčknutou v bahně, nebo zasypaní ve sklepích a bunkrech, aniž by dokázali zabít, byť jen jediného ruského vojáka !!!

Ti co přežili, začali v panice utíkat před "ruským medvědem" pod palbou o dva dny dříve, než k tomu ukrajinský vrchní velitel Syrskij vůbec vydal rozkaz !!!

+ BONUS (VIDEO) ---------------------------

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Jiří Linda Ing. 2024-02-22 00:47
Nemám radost ze smrti jakýchkoliv lidí, ať již na prvé, či druhé straně.At to zabíjení konečně skončí.
Citovat
#1 Emil Holub 2024-02-20 01:58
Článek zajímavý, ale prosil bych autora, aby neprznil český jazyk a rozlišoval mezi mužským rodem životným a neživotným a také ženským a přiděloval podle toho "y", nebo "i" přesně podle pravidel českého pravopisu...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře