Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Martin Koller: EU a NATO jsou hlavními válečnými štváči. Říkáme si o jadernou válku v Evropě.

VIDEO: EU a NATO jsou hlavními válečnými štváči. Říkáme si o jadernou válku v Evropě. Západ chystá provokaci s cílem vystupňovat konflikt s Ruskem a červencový summit NATO ve Vilniusu může být rozbuškou třetí světové války. Až dosud si USA ve světě dělaly, co chtěly, protože neexistovala rovnováha sil. Výsledkem byly války, utrpení, teror, chudoba a ukradené kolonie. A v zájmu globálních lichvářů a fašistických revanšistů ničíme západní civilizaci a kopeme si vlastní hrob, říká vojenský analytik Koller

martin-koller-eu-a-nato-jsou-hlavnimi-valecnymi-stvaci-rikame-si-o-jadernou-valku-v-evrope

Vojenský analytik a bývalý diplomat Ing. Martin Koller v rozhovore pre český vlastenecký portál Paralelně komentoval aktuálnu spoločensko-bezpečnostno-politickú situáciu ohľadne konfliktu na Ukrajine a možnosť vypuknutia ozbrojeného konfliktu medzi Ruskom a NATO. Dôrazne pritom odmietol, aby sa naši ľudia nechali zatiahnuť do boja proti Rusku a zomierali vo vojne za americké záujmy.

Situace není dobrá. Letošní léto bude pravděpodobně horké. Budeme svědky „false flag operation“? Tedy operace pod falešnou vlajkou, která může být rozbuškou velkého konfliktu v Evropě. Co se může stát na summitu NATO ve Vilniusu? Může se cvičení Air Deffender zvrhnout v útok na Rusko?

Máme nejhorší vládu, která z nás dělá primární cíl. Obranná dohoda je zradou občanů české republiky. Je to koloniální smlouva, která nás nijak nechrání. Je to jednostranná smlouva, která z nás dělá základnu USA a nic nám nepřináší. Je to lumpárna a podvod.

Pekarová Adamová je loutkou, kterou USA používají k vypovězení Zakládajícího aktu o vzájemných vztazích, spolupráci a bezpečnosti mezi NATO a Ruskou federací, hlavně kvůli jejímu čtvrtému odstavci, který říká: NATO nebude rozmisťovat jaderné zbraně na území nových členů a nebude zde budovat úložiště jaderných zbraní. Po zrušení této smlouvy nebude už nic bránit USA rozmístit jaderné zbraně na území východní Evropy a i na našem území.

Tyto a další skutečnosti komentuje přední český vojenský analytik Martin Koller.

 

martin-koller-eu-a-nato-jsou-hlavnimi-valecnymi-stvaci-rikame-si-o-jadernou-valku-v-evrope

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jarda K. 2023-06-09 13:29
Je za tou válkou tahle 666 bestie a židé její sponzoŕi? Članek zdarma: jaro.jaroslav57@gmail.com
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře