Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Řehka: Česko bude muset přistoupit k mobilizaci. To je prostě realita.

Mobilizace na pořadu dne. Utečte dokud můžete. Váleční štváči nás ženou do války s Ruskem. Jedním si ale můžete být jisti. Oni a jejich děti na front nepůjdou. Umírat budeme my.

  • rehka-cesko-bude-muset-pristoupit-k-mobilizaci-to-je-proste-realita

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 Slavomír Válek 2023-03-31 15:36
Na projevu krásně vidím mechanismus, jak se do vyprovokované zbytečné války zatahují nevinní lidé, kteří s ní nechtějí mít nic společného. Připadá mi to nechutné a jako obdoba toho, co se dělo v Evropě asi tak před 110 lety. Jsem zvědavý, jestli tady i v dnešní době bude po lesích, ve stozích a ve sklepích či na půdách spousta "dezentýrů", které budou nahánět policajti. Jako prý tehdy. Vzpomněl jsem si též na rozhovor ze Švejka: "vyser se na svýho obrlajtnanta" - "to nejde jen tak zlehka". Jestlipak za to budou dostávat "prach a volovo"?
Citovat
#3 Jara 2023-03-27 14:04
Nikdo naši zemi nenapadá, abychom mobilizovali. Takže pokud chce tato hnědo-zelená guma mobilizovat pro útočnou válku, měl by jít okamžitě do kriminálu. Jestliže se tak neděje teď, ještě neznamená, že se to nemůže stát. Před 80 lety to taky nějaký čas mohlo vypadat beznadějně .
Citovat
#2 jarka 2023-03-27 12:00
Pokud chtějí chcivállkaři válku, tak ať tam táhnou oni do prvé linie, na cestu jim upečeme české buchty. Nikdo jim bránit nebude, ale naše děti jim nedáme!!! Válku chce jen ten, kdo nemá jinou možnost, je popotahován za jednání své vlastní rodinné minulosti. či vůči své osobní, aby, zrazoval svou vlast.Stačí si vyslechnout pana Stanislava Novotného, křesťana a bývalého ředitele české policie. Ale normální člověk ví, že zrození nového života je nejvyšší dar ženy svému muži, při kterém žena riskuje svůj vkastní život, aby dala život novému pokolení. Muž který se zúčastní porodu, si své ženy váží, ví že je pravda na tvrzení, že pokud by měli rodit muži, dávno by život zanikl. To jen hlupáci napojení na počítačové virtuální hry, mají představu, že když někoho zasáhnou, tak po zmačknutí knoflíku ihned povstane a začne znovu žít. Ale ono to tak není, mnozí hlupáci zjistili, že zničený život již nikomu nevrátí. A je úplně jedno na které straně válčících stran člověk stojí. Války se od jakživa vedou jen proto, aby bohatí více bohatli a chudí na obou stranách, to jen onášejí svými oběťmi. To ale hlupáci chciválkaři netuší, doma jim to nikdo nevysvětlil, proč asi. Proto mi jako ženě nevadí, když mne častují hlupáci chcimírem, ano já chci pro své nejbližší mír. A proto jsem CHCIMI´RKOU!!!! !
Citovat
#1 Jarda K. 2023-03-26 19:55
Preto si treba vytvoriť malé skupinky domobrany a sledovať vlastizradcov a kolaborantov a ak bude treba tak ich v spravny čas eliminovať,aj za cenu vlastneho života. Zatiahnutie nás,našich rodín do ich(!) vojny musi zničiť ich a ich rodiny, nie naše!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře