Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

MORÁLNÍ OBŽALOBA VLÁDNÍCH POSLANCŮ, kteří schválili pandemický zákon.

JSTE HROBAŘI NAŠÍ ZEMĚ!

Vládní poslanci, necháváte nás - odpůrce pandemického zákona - stát před PS PČR jako žebráky, protože s námi odmítáte jednat. A vysmíváte se, když nám nezbývá nic jiného, než před PS PČR křičet a tlouct do bubnů. Vy sami jste se zabarikádovali.

Hovoříte o nás ponižujícím způsobem! Urážíte nás v každém svém projevu z tepla svých vládních křesel a přitom mnozí z vás nesahají demonstrujícím lidem ani po kotníky – ať se to týká odbornosti anebo lidskosti.

  • moralni-obzaloba-vladnich-poslancu-kteri-schvalili-pandemicky-zakon

Nechcete slyšet žádné odborné a faktické informace. Nechcete nic slyšet ani vidět – jen tupě plníte příkazy z EU a nadnárodních korporací a to vše proti zájmům našeho národa – naší vlasti. Děláte to buď za peníze anebo z hlouposti!

Volilo vás jen 28 % lidi a to jen proto, že jste byli neustále v televizi v rozhlase, zatímco ti, nad nimiž ohrnujete nos, nemohli lidem sdělit své politické programy. Byl porušen volební zákon i ústava - při volební kampani jste využili nelegitimní, podvodné a navíc ohromné finanční zdroje ze zahraničí.

Mainstreamová média pouštěla do mediálního prostoru jen vás a to na základě tzv. odstupňované rovnosti, což je jednoznačné porušení všech právních norem. Nikde však není dovolání – ani u soudů, ani u rady ČT, ČRo, Rady rozhlasového a TV vysílání.

Takže všem odpůrcům pandemického zákona zbývá jenom ulice, kterou vy tak pohrdáte! To znamená, že volby, které vás momentálně vynesli do poslaneckých lavic, jsou de fato neplatné. Vy okupujete všemi nelegitimními prostředky Českou republiku.

Že se nestydíte! Ale boží mlýny melou jistě – a nyní už i dost rychle!

Vladimíra Vítová, Praha 18. 2. 2022

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře