Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zákaz aut je dalším selháním EU, které omezuje naši svobodu a náš trh

18.02. 2023

Svobodní jsou pro zachování spalovacích motorů i po roce 2035. Krok Evropské unie považujeme za nepromyšlený a škodící. Když jsme v roce 2004 do EU vstupovali, nikoho by nenapadlo, že o 20 let později nám bude nařizovat, která auta si můžeme koupit a která ne.

  • zakaz-aut-je-dalsim-selhanim-eu-ktere-omezuje-nasi-svobodu-a-nas-trh
 

Je třeba zachovat svobodu trhu. Každá regulace a každé omezování má velké dopady na naši ekonomiku a budoucí růst. Zákaz spalovacích motorů vyústí v krach některých odvětvích automobilového průmyslu. Postihne převážně subdodavatele automobilek.

Připravujeme petiční akce a informační kampaň, která má vyvracet kolující lži o spalovacích motorech. Jejich dopad na životní prostředí se totiž ze strany EU úmyslně dramatizuje. Naopak o dopadech výroby elektoraut se na portálech EU nedočteme téměř nic.

Zdroj: https://www.svobodni.cz/aktuality/zakaz-aut-je-dalsim-selhanim-eu-ktere-omezuje-nasi-svobodu-a-nas-trh/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jarda K. 2023-02-24 22:03
Vôbec ma netrápi co ma byť po 2033! Lebo naša civilizácia bude v puž v prdeli a po Apokalypse sveta...A oni , tam v lóžach židomurárstva dobre vedia o com to všetko je a kam smerujeme od 2025 po 2033! A nie je to ani politické a ani náboženské! Bude to " ako hore, tak aj dolu"...Keby ste sa učili antické ARCHEO-ASTRONÓM IE, či aspoň čítali Galactic Alignment, jedinú knihu o tom kde vsade je zakódovaná po svete Apokalypsa sveta a Koniec Anno Magnus= Veľkeho Precesného roku, tak väčšina týchto článkov by tu nemala miesto a zmyseľ!!! A o tom je aj celá U-krajina a Ukraina!!!Ale vás spolitizovaních blbcon nikdy nezaujímajú štatne znaky a zástavy, o čom naozaj sú!!! Tak trpte, politicky i nábožensky!!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře