Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Gorbačova nebylo třeba klamat! Gorbačov od počátku plně sloužil Západu!

Gorbačova nebylo třeba klamat! Gorbačov od počátku plně sloužil Západu! To, že později skončil jako herec v televizních reklamách na pizzu či cestovní zavazadla, jen vypovídá o jeho morálních kvalitách a jaký měl vztah k zemi, kterou reprezentoval! Kissinger je starý hráč a nezaměstnává ho americký Deep State, ale nejvyšší patra globální moci!

  • gorbacova-nebylo-treba-klamat-gorbacov-od-pocatku-plne-slouzil-zapadu
Proto jsou jeho vyjádření obousečná a v současnosti nepřímo nahrávají V.V.Putinovi! Mohl by přeci bez problémů říci, že nikdy neslyšel, že by NATO ústně slíbilo Gorbačevovi, že se nebude rozšiřovat dále na východ nebo alespoň, že si na to již nevzpomíná.
 
Z dnešní Russkoj Vesny:
 
Henry Kissinger prozradil, jak přesně byl Gorbačov podveden (VIDEO)
12.07.2023 - 7:33
Henry Kissinger prozradil, jak přesně byl Gorbačov podveden (VIDEO) | Ruské jaro
 
Henry Kissinger, stoletý bývalý americký ministr zahraničí a někdejší poradce prezidenta Nixona pro globální politiku, přiznal, že sovětský prezident Michail Gorbačov skutečně dostal záruky, že se NATO nebude rozšiřovat na východ.
 
Zdůraznil však, že tyto záruky byly pouze ústní, nikdy nebyly dány písemně.
"Vím, že je to pravda, ale nikdy to nebylo dáno písemně. Takže máme pravdu, když říkáme, že neexistoval žádný formální závazek.
 
Ale bylo to součástí závazku ministra Bakera," řekl v rozhovoru poté, co francouzský ekonom Jacques Attali připomněl, že se za Mitterrandova prezidentství zúčastnil mnoha setkání s Gorbačovem a sám slyšel tyto záruky vyslovené sovětskému vůdci.
 
Henry Kissinger přiznal, že vnímal Vladimira Putina jako hrozbu již od doby, kdy pracoval v petrohradské administrativě.
 
Putin tehdy Kissingerovi řekl, že rozpad ruského impéria považuje za jednu z největších tragédií v dějinách našeho národa. Bylo jasné, že tento politik bude chtít napravit historickou křivdu, řekl Kissinger.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jarda K. 2023-07-12 14:27
Navrhujem vykopať Gorbačova a zakopať ho s Kissingerom do jednej jamy na sebe!!! Nikdy som pre Gorbyho nemal úctua nemam ani teraz! Nemá čo špiniť Ruskú zem!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře