Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Je Joe Joe anebo je všechno kolem jen fikce?

Dívali jste se někdy na stará videa s víceprezidentem Bidenem? Tohle, co se nám tu prezentuje dnes, je zcela evidentně už dávno jiný člověk. Ponechávám k posouzení, zda jednou je to herec, podruhé herec s maskou, v dalších případech rychle chátrající klon! Ale v každém případě je to hra, která má ve veřejnosti cosi vyburcovat, tak je to připravené!

Jednou spadne ze schodů letadla, podruhé zdraví neexistují vzdušné postavy, pak mu zase někdo musí ukázat, jakým směrem odejít z pódia, a když se dostaví pohovořit ke tragédii zavražděných, pak svůj hovor začne tím, jak má rád čokoládovou zmrzlinu a že ji tady má dostatečné zásoby. Myslíte si, že to vše se děje skutečně jen náhodně?

  • je-joe-joe-anebo-je-vsechno-kolem-jen-fikce
  • je-joe-joe-anebo-je-vsechno-kolem-jen-fikce
  • je-joe-joe-anebo-je-vsechno-kolem-jen-fikce
  • je-joe-joe-anebo-je-vsechno-kolem-jen-fikce

Na diplomatické úrovni, kde byl vždy dopředu připraven každý krok, rozmístění hostů, dokonce i každá květina v okně, tam vždy šlo o hlubokou symboliku, která sděluje zasvěceným (včetně těch Havlových krátkých nohavic - ani to, pochopitelně, tehdy nebyla náhoda, nýbrž sdělení zasvěceným lotrům). Chápete? Je to hra, šílená hra, která slouží k tomu, aby vám to už konečně došlo, aby vám došlo, v jakém světě a v jaké iluzi žijete a jací lidé vás ovládají! Nic víc! A jestliže ani toto většinu tzv. obyčejných občanů neprobudí, no tak pak už jen oheň...

A ještě jeden můj dodatek a zároveň otázka, jako od prastarého konspirátora. Myslíte si, že u nás je tomu jinak, tady v tom našem geopolitickém středu? Myslíte si, že dnešní Fiala je právě ten, který kdysi kandidoval, že Babiš je Babiš, že Pavel je Pavel? Jen to předhazuji, třeba do budoucna... Víte, jak se to říká: Kdo ďáblovi podá prst..., přijde i o sebe sama...
 
Ale ať už se mnou budete souhlasit nebo ne, jedno bych zde chtěl zdůraznit!: Žijeme v době naprosto vykonstruované, falešné reality. Ano, žily v této umělé realitě a fikci i naše předchozí generace, ale nikdy to nenabylo tak viditelné podoby jako právě dnes. Prastará fikce se hroutí, mezi trhajícími se plátny falešné reality lze již tu a tam zahlédnout původní kontury. Nezodpovězenou otázkou ovšem zůstává, do jaké míry toto dění bude většinová společnost schopna ustát?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Dana 2023-04-16 14:19
Souhlas, je to divadlo pro většinu, která ještě spí. Společnost to jako celek nemusí ustát, ustojí to ti, co dokážou spolupracovat a přizpůsobit se daným podmínkám. A podmínky jsou vždy ryze individuální dle stávajícího mravního nastavení každého jednotlivce. Hlavně to ale chce klid a nohy v teple :-)
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře