Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Štatistiky úmrtí sa v niektorých krajinách menia

Zdrojom blogu je opäť raz Gumshoe News z Austrálie, ale čerpá z inej krajiny – z Kanady. A keďže štatistika sa vždy týka minulosti, tak je z predošlého obdobia. A ide o „zmeny v štatistike úmrtí“. Nie je to lákavý úvod, ale hneď idem na podstatu – pribudla nová príčina úmrtia a hneď je na prvom mieste. Článok je zo Septembra tohoto roku. Začína tabuľkou:

 • statistiky-umrti-sa-v-niektorych-krajinach-menia
 

10 NAJČASTEJŠÍCH PRÍČIN ÚMRTIA ZA ROK 2021

 1. Len čiastočne definované a neznáme príčiny    3362
 2. Demencia                                                           2135
 3. COVID-19                                                           1950
 4. Chronická ischemická choroba srdca                 1939
 5. Maligné neoplazmy v oblasti pľúc                       1552
 6. Akútny infarkt myokardu                                      1075
 7. Chronické obštrukčné ochorenie dých.ciest        1028
 8. Diabetes mellitus                                                   728
 9. Infarkt                                                                    612
 10. Náhodné otrávenie sa všeobecne                         604            

Takže najčastejšia príčina úmrtia v Kanadskej provincii Alberta je teraz “neznáma”, pričom štatistika túto najčastejšiu príčinu smrti vedie ako “iné nie jasne definované príčiny úmrtnosti”. Ako reportuje zdroj drtrozzi.org…

V roku vakcinácie , 2021, úmrtnosť vystrelila hore po celom svete, ale v štáte Alberta nová príčina úmrtia sa zdá byť “neznáma – unknown”. Tie injekcie sú “bezpečné a účinné – safe and effective” – a to teda nie. Pred rokom 2019, tá Ročná štatistika príčin úmrtia dokonca ani nemala kategóriu ‘neznáma príčina’ , ale v roku očkovania (the year of the jab) 2021, je to už predpokladaná ‘hlavná príčina úmrtí’.

“USA analytici životného poisťovníctva hlásia 60% až 80% vzrast úmrtnosti u mladých demografických skupín. To isté platí v Kanade. …Tie injekcie sú ešte stále tlačené na verejnosť tými vládami, medickými regulátormí, a dinosaurími médiami.”

Príklad: Žena padla mŕtva (Woman Drops Dead)

Nadpis: Žena padla mŕtva údajne počas pár minút po obdržaní Posilňovacej dávky COVID vakcíny, hovorí jej dcéra.” Tento článok, ako by ho napísali vo westernjournal:

Dcéra Kanadskej ženy obviňuje COVID-19 vakcínu za náhlu smrť minulý týždeň, len niekoľko minút po obdržaní posilňovacej dávky v lekárni (at a drug store, tam sú lekárne organizované ináč). Vláda však nesúhlasí, a rozhodla, že žena zomrela na prirodzené príčiny (of “natural causes”).

Táto historka je o 69-ročnej mame dievčaťa menom Stephanie Foster, Carol Pearce zo Saskatoonu. Ešte 14. Septembra bola spokojná a zdravá. Stephanie povedala, že jej mama “opustila moju domácnosť a vyzerala vynikajúco (amazing)!” Ona dostala text od Carol o 12:31 popoludní, aby oznámila, že dostala tú posilňovaciu dávku – booster , a čakala tých odporúčaných 15 minút pred tým ako mala odísť.

V podstate som to preložil len preto, že očakávam aj v EÚ nejaké ďalšie tlaky na pokračovanie vakcinácie, a to napriek tomu, že tie vakcíny sú stále v rozpore s dvomi zákonmi platnými v EÚ. Jeden z nich „zákaz pokusov na ľuďoch“, sa týka sutočnosti, že „liečivo“ doteraz nie je oficiálne otestované a uvoľnené na použitie, t.j. tá vakcinácia je nutne protizákonná. A okrem toho sa porušuje ďalší zákon EÚ s názvom Oviedska Konvencia, ktorý nedovoľuje zasahovať tvorovi Homo Sapiens do úrovne mRNA. Zdá sa však, že Homo nie je až taký Sapiens, najmä nie politici a funckionári, platení oligarchami – a tí nám svoje (skutočné) ciele neodhaľujú. A ešte aj preto, že asi aj u nás vychádza nejaká štatistika toho typu, pohľadám si, aj keď tie údaje asi nebudú mať takto použiteľnú kategorizáciu, a človek si to nemá ako overiť. Viem, že nejakú má EMA.

Zdroj: https://ihsken17.blog.pravda.sk/2022/10/07/statistiky-umrti-sa-v-niektorych-krajinach-menia/

+BONUS-----------------------

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 adamkratochvil 2022-10-08 16:29
covid bol kardinalny podvod na ktorom si zlocinci, ktori ovladli svet vyskusali ako budu reagovat ludia po celom svete, co sa im aj v dost velkej miere podarilo...ja som ako 75 rocny stary kmeť hrdy sam na seba, ze som im nenaletel na ich jedovitu injekcnu ihlu...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře