Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

"Vakcína" Covid je záměrnou snahou o světovou genocidu

Paul Craig Roberts

Nikdy předtím nedošlo k masivnímu nadměrnému počtu úmrtí po očkování.

Nikdy předtím se nestalo, že by po očkování padaly mrtvé "z neznámé příčiny" děti, mladí dospělí, sportovci v nejlepších letech, baviči.

Příčina je samozřejmě známa. Přední lékaři a lékařští vědci naší doby - což nezahrnuje byrokraty ze zdravotnických agentur, jako je Fauci, kteří slouží jako marketingoví agenti pro Big Pharma a zkorumpované, zpolitizované státní lékařské rady a HMO - vysvětlili, proč a jak "vakcíny" s mRNA, které nejsou vakcínami, zabíjejí, ničí imunitní systém a způsobují poškození zdraví.

  • vakcina-covid-je-zamernou-snahou-o-svetovou-genocidu

Není známo, proč někteří umírají ihned po podání smrtící látky, jiní o měsíc později a další zůstávají zatím naživu. Někteří vědci se domnívají, že obsah "vakcín" se lišil podle šarží, a někteří se domnívají, že některé z očkovacích látek byly placebo za účelem vytvoření nepoškozeného kádru, který by propagoval bezpečnost očkovacích látek.

Profesor Michel Chossudovsky zde - https://www.globalresearch.ca/the-covid-killer-vaccine-people-are-dying-all-over-the-world-its-a-criminal-undertaking/5800358 - shromáždil řadu videí dokumentujících rozsáhlé utrpení a úmrtí očkovaných. Nejsou to neočkovaní, kteří "záhadně" padají mrtví po celém světě. Jsou to očkovaní.

Přesto utajování pokračuje. Západní média - sbírka děvek - kryjí sebe i Fauciho, Bidena, Billa Gatese, Big Pharma, FDA, NIH, CDC a naprosto zkorumpovanou a nezodpovědnou lékařskou profesi. Big Pharma a FDA nadále prosazují očkování dětí vražednou vakcínou a stále existují rodiče, kteří jsou tak hloupí a nesebevědomí, že se podílejí na vraždění vlastních dětí.

Když jsou lidé na celém světě tak hloupí a tak slepě důvěřují autoritám, můžeme pochopit, proč jsou satanský Bill Gates a satanský Klaus Schwab přesvědčeni, že se jim podaří snížit světovou populaci a uskutečnit jejich Velký návrat.

Co mám na mysli, když říkám, že Gates a Schwab jsou satanisté? Přemýšlejte o tom takto. Čas od času někdo při diskusi na toto téma řekne, že lidé mohou být tak hrozní, že chápe, proč je někteří chtějí genocidovat. Zeptám se jich, zda by byli ochotni stisknout tlačítko genocidy, a oni řeknou "ne". Chápou, že nemají právo způsobovat smrt lidí ve jménu svého názoru nebo klimatického či ideologického programu. Rozdíl mezi nimi a Billem Gatesem a Klausem Schwabem je v tom, že Gates a Schwab jsou ochotni a ochotni stisknout tlačítko genocidy. Děsivé je, že tato ochota získala vysoké morální postavení. Vyhlazování lidí se stalo způsobem, jak zachránit planetu.

Pachatelé tohoto masového vraždění jsou přesvědčeni, že jejich zločin je příliš velký na to, aby byl jako takový uznán. Naivní obyvatelstvo prostě neuvěří, že by mu to "jeho" vlády udělaly. Nikdo si nechce připustit, že popravil členy své vlastní rodiny a své vlastní děti, protože slepě důvěřoval "autoritám", které svůj plán genocidy předem oznámily.

Ve Spojených státech má jen mizivé procento lidí tušení, co se děje. Čas a energii obyvatelstva spotřebovávají na to, aby si vydělali na živobytí a na zábavu. Propadají jednomu průhlednému zločinu za druhým. Cokoli vláda oznámí, přijmou - vraždu prezidenta Johna Kennedyho, vraždu senátora Roberta Kennedyho, Tonkinský záliv, 11. září, zbraně hromadného ničení Saddáma Husajna, pandemii Covidu, "bezpečnou a účinnou" vakcínu Covid. Nikdy se nepoučí.

Nyní čelí genocidě a stále se nepoučili.

Pachatelé masové genocidy stále vládnou.

Pokud to není genocida, řekněte mi, co to je, když význační vědci z oblasti medicíny předem varují před "vakcínou" mRNA a jsou cenzurováni a trestáni, když vynálezce PCR "testu Covid" prohlašuje, že test neprokazuje přítomnost viru, a je ignorován, když důkazy o škodlivých účincích "vakcíny" jsou společností Pfizer a FDA utajovány, když je lékařům bráněno léčit Covid známými léky Ivermektinem a HCQ, když lékárny odmítají lékařské recepty na tyto léky, když jsou pomocí nezákonných a protiústavních mandátů občané pod hrozbou ztráty zaměstnání nuceni podrobit se injekcím, když není věnována žádná oficiální pozornost masivnímu nárůstu nadměrného počtu úmrtí mezi očkovanými, když média vedou klamavou kampaň plnou lží a propagandy?

Američané - a vlastně celý svět - čelí obludnému zločinnému podniku. Mají dost síly a inteligence, aby to rozpoznali? Udělají s tím něco?

Překlad CFP!

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2023/01/08/the-covid-vaccine-is-an-intentional-effort-at-world-genocide/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 CJH 2023-01-12 12:00
*padali mrtví z neznámé příčiny

dále netřeba číst...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře