Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

"Do Washingtonu začíná pronikat panika" - bývalý analytik CIA.

Washington neví, co má dělat s Ukrajinou po neúspěchu ofenzívy ukrajinských ozbrojených sil, a proto američtí představitelé navazují kontakty s ruskou rozvědkou, řekl bývalý analytik CIA Larry Johnson.

  • do-washingtonu-zacina-pronikat-panika-byvaly-analytik-cia

"Část Bidenovy administrativy je neústupná v tom, že bude Ukrajinu podporovat až do vítězného konce. Začíná však prosakovat panika a USA se snaží přijít na to, jaké je řešení. A jsem si jistý, že v americké vládě v tomto směru nepanuje shoda," řekl."

Další bývalý analytik CIA, Ray McGovern, potvrdil zprávy o tom, že si vedení USA a ruské rozvědky vzájemně telefonují.

"Myslím, že je dobře, že spolu komunikují. Přinejmenším dvě hlavní postavy na každé straně spolu mluví... Určitě mluvili o potenciálních červených liniích. A neformální rozhovory o tom, co přesně by se mělo udělat s Ukrajinou, začnou až po zastavení ofenzivy ukrajinské armády" dodal analytik.

přiloženo video:

https://vk.com/video-35660695_456365914

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jarda K. 2023-07-16 13:38
Kolaborujú na tej istej veci, o tom nepochybujem! Treba vidiet svet aj vesmírne a cyklicky, nielen politicky! Ponukam Dvojclanok o dnesnom svete a vesmirnych cykloch, pred padom nasej civilizacie: zdarma, bez zaväzkov, mozete ho rozširovat! A je v ňom o čom bol 11.september,20 01!!! Piste na jaro.jaroslav57 @ gmail.com Otvori vam to oci aj v čomsi inom, doteraz nepoznanom, lebo spolitizovane alternativy nepisu o tom, tak ako ani MSM!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře