Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Izrael našel „ztracené“ dohody se společností Pfizer, které potvrzují, že tamní obyvatelstvo mělo být pokusnými králíky

Izrael byl první zemí na světě, do které zamířily experimentální genové injekce. Teprve poté se – až po schválení FDA – dostaly do USA a záhy i do zemí EU a po celém světě.

Nyní se konečně „záhadně“ našly smlouvy, které potvrzují, že obyvatelstvo bylo dáno všanc experimentu. Lze předpokládat, že nález se nasměřoval na tuto dobu, kdy mají místní již úplně jiné problémy, zcela záměrně.

  • izrael-nasel-ztracene-dohody-se-spolecnosti-pfizer-ktere-potvrzuji-ze-tamni-obyvatelstvo-melo-byt-pokusnymi-kraliky

Ještě tak před měsícem by nález dokumentu vyvolal velký humbuk, nyní to však zřejmě mezi místními zaznamená jen málokdo.

Každopádně se potvrzuje, že praktiky Mengeleho byly opět uplatněny na podobném vzorku obyvatelstva jako před 80. lety…

V roce 2020 dostal Izrael přednost v dodávkách vakcín proti koronaviru výměnou za epidemiologické údaje o své populaci.

Izraelské ministerstvo zdravotnictví u soudu uvedlo, že nemůže najít dohodu se společností Pfizer o sdílení těchto údajů. Ministerstvo uvedlo, že neví, zda byla dohoda skutečně podepsána.

Bývalá výkonná ředitelka farmaceutického průmyslu Saša Latypová říká, že dohoda byla nyní „nalezena.“ Po měsících právních tahanic byla zveřejněna, i když velká část textu byla začerněna.

Ukázalo se, že izraelské ministerstvo zdravotnictví podepsalo nejméně čtyři dohody se společností Pfizer.

Dohody byly uzavřeny ještě předtím, než byla takzvaná vakcína schválena pro nouzové použití americkým úřadem pro dohled nad léčivy FDA. Izraelská vláda se snažila datum podpisu utajit.

Dohoda o sdílení epidemiologických údajů byla podepsána již 1. prosince 2020. Teprve 11. prosince téhož roku byla vakcína společnosti Pfizer schválena pro nouzové použití.

Latypová po přečtení dokumentů dospěla k závěru, že izraelské obyvatelstvo bylo izraelskou vládou oklamáno.

Pasáže o odpovědnosti jsou zcela začerněny.

Izraelské ministerstvo zdravotnictví schválilo dovoz vakcín Pfizer ještě předtím, než je FDA schválila pro nouzové použití. Mezitím ministerstvo poskytlo společnosti Pfizer lékařské údaje o účincích této látky na izraelskou populaci.

Ministerstvo lhalo, že produkt byl testován a schválen, a také zavedlo velmi přísná opatření.

Obyvatelstvo tak bylo podle Latypové nevědomky donuceno k účasti na experimentu. Může se spolehnout na podporu právníka Gal Gura: „Je velmi těžké brát vážně tvrzení, že se nejedná o experiment na lidech.“

Latypová má velké potíže najít rozdíl mezi jednáním izraelské vlády a tím, co se dělo v Německu během nacistické éry.

Očekává, že očkování povede jen v Izraeli ke 100 000 úmrtím…

Zdroj: https://necenzurovanapravda.cz/2023/10/izrael-nasel-ztracene-dohody-se-spolecnosti-pfizer-ktere-potvrzuji-ze-tamni-obyvatelstvo-melo-byt-pokusnymi-kraliky/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře