Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

6 nejlepších strategií pro výhru sázek na koňské dostihy

Dostihy otevřely odvětví sportovních sázek. Tento sport sahá až do roku 4500 př. n. l. jako oblíbený sport mezi kočovnými kmeny Střední Asie, o nichž se věří, že jsou prvními, kteří chovali domácí koně.

Od té doby tento sport přitahuje celosvětové publikum, což vede k jeho popularitě v hazardním průmyslu.

Dostihy jsou nyní oblíbeným sportem, například koňské dostihy v roce 1989 přilákaly 50 milionů lidí a vsadili se nejméně 9 milionů dolarů.

  • 6-nejlepsich-strategii-pro-vyhru-sazek-na-konske-dostihy

Správné strategie koňských dostihů pomáhají sázejícím zvýšit jejich šance na úspěšné sázky, počínaje výběrem dobré sázkové kanceláře, jako je přihlášení do 20Bet login. Sázení na koně se zdá jako snadný úkol; jednoduše si vyberete koně, o kterém si myslíte, že jako první protne cílovou čáru. V tomto článku se podíváme na efektivní strategie koňských dostihů. Pro více informací čtěte dále. Než vsadíte do online kasin, důkladně a inteligentně prozkoumejte svého koně.

Tipy pro vyhrávání sázek na koňské dostihy

1. Prozkoumejte své koně

Analýza koňských dostihů je prvořadá pro správné rozhodnutí, kromě posuzování na základě instinktu. Podívejte se na svou závodní formu a úroveň soutěže.

 

Dostihová forma podobná té, která se používá při sázení na fotbalové sporty, vám poskytuje historický pohled na výkon koně. Formulář poskytuje cenné informace při rozhodování, na kterého koně vsadit. Podívejte se na uběhnutou vzdálenost, její průběh a nejnovější výsledky dostihů a porovnejte je s ostatními koňmi v dostihu.

 

Nejnovější výsledky závodu vám mohou poskytnout vnímanou pravděpodobnost výhry ve spojení s průběhem, což určuje výsledky. Termín popisuje závodní dráhu, například těžkou, měkkou nebo pevnou. Různé tratě mají různý vliv na snadnost dostihů.

2. Soustřeďte se na své oblíbené

Ze všech sportovních událostí jsou dostihy nejvíce nepředvídatelné. Váš oblíbenec ne vždy vyhraje, protože je na úkolu. Závod je docela nepředvídatelný, zvláště pokud jde o vzrušující kategorie v tomto odvětví. Sledovali jste někdy The Grand National koňské dostihy? Takové závody je těžké předvídat kvůli skokům.

 

Při uzavírání těchto typů sázek se podívejte na nejznámější koně. Favorité vyhrávají maximálně třetinu času. Outsideři si pravděpodobně povedou lépe a odejdou s výraznějším ziskem.

3. Uvědomte si, že velké závody jsou ziskovější

Další kritickou strategii sázkaři používají soustředit se na větší události. Zde najdete nejvíce sázkařů. Velké trhy mají lepší kurzy, což je vynikající platforma pro začátečníky. Na velkých dostihových akcích existuje několik sázkových kanceláří s propagačními nabídkami, které by vám mohli pomoci.

 

Významné události koňských dostihů mají více závodů, čímž se zvyšuje pravděpodobnost vaší výhry. U menších akcí jsou vaše šance na výhru sázky na několik možností závodu značně omezené.

4. Veďte si řádný záznam o sázení

Nejlepší koně ví, jak vést záznamy. Jakékoliv informace, které se točí kolem vašich sázek, jsou zásadní. Tato taktika je životně důležitá, aby vám pomohla analyzovat vaše sázkové strategie a nakonec určit, co pro vás funguje a co ne. Správný záznam o sázení vám pomůže úspěšně sázet. Proč uzavírá sázku? Pro sázkaře je dobré poznamenat si důvody, které stojí za každou sázkou, pro snadnou analýzu a ziskovost v dlouhodobém horizontu.

5. Zkuste sázkové burzy

Sázky na koně fungují nejlépe při použití sázkových burz. Burza sázek umožňuje větší flexibilitu při uzavírání výherních sázek. Sázení proti koni má mnohem lepší šance na výhru. Burza sázek poskytuje sázkařům platformy pro sázení. Jsou zcela založeny na přednastavených provizích pro začátečníky.

6. Využijte výhod dutching systému

Systém dutching je nejznámější strategií sázení na koně. Jde o skipový systém používaný matematicky disponovanými lidmi. Tato strategie vám umožňuje sázet a vyhrávat na základě výběru koní a pravděpodobnosti výhry v každém okamžiku bez ohledu na výsledek.

 

Dutching systém sleduje komplikovaný matematický model; těžko pochopitelné, ale snadno aplikovatelné. Systém diktuje částku, kterou musíte vložit na každou sázku, a možné zisky. Systém nařizuje, abyste nejprve zadali celkovou částku sázky pro každý vybraný výběr. Kromě toho musí sázkaři nejprve najít dostih se stanoveným počtem běžců, alespoň 10 běžců a dva ze tří nejlépe hodnocených koní. Nakonec musí sázkaři vypočítat implikovanou pravděpodobnost výhry podle uvedených kurzů.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Leslie West 2022-11-09 17:20
Doporučil bych tento portál protože je zajímavý a informuje o všem důležitém, hraní na online kasinech je s ním mnohem jednodušší a dozvěděl jsem se spoustu infa, navštivte nejlepsiceskacasina!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře