Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vlastenecké setkání v Karlových Varech: Bývalý policejní prezident vyzval ke svržení Fialovy vlády....

Vlastenecké setkání v Karlových Varech: Bývalý policejní prezident vyzval ke svržení Fialovy vlády. EU i NATO jako klíčový problém naší další národní existence. Potřeba sjednocení. Všichni k pumpám!


RADEK POKORNÝ přináší zprávu z víkendového setkání nepodvolených v západočeském lázeňském městě, které signalizovalo narůstající odhodlání bránit naši zemi před zničující tsunami, jež se právě zvedá

Občanská práva a svobody jsou Fialovou vládou potlačovány, a země ztrácí kvůli vazalské politice pětikoalice k EU, Německu a Spojeným státům poslední zbytky státní suverenity. Je třeba hledat napříč všemi pronárodními silami společný postoj a akci. Musíme stavět na tom, co všechny odpůrce současné vlády spojuje a upozadit ideové rozdíly v době, kdy čelíme největší společenské a ekonomické krizi od listopadu 1989.

Zhruba těmito slovy lze shrnout závěry, na nichž se shodli účastníci sobotního Vlasteneckého setkání, které pořádali signatáři Manifestu D.O.S.T. ve venkovním areálu v Kalových Varech. Přinášíme alespoň pár slov z vystoupení některých účastníků. Pokud někoho inspirují, může si poslechnout záznam celého setkání v přiloženém videu.

  • vlastenecke-setkani-v-karlovych-varech-byvaly-policejni-prezident-vyzval-ke-svrzeni-fialovy-vlady
 

Do hrdel a statků

Bývalý policejní prezident Stanislav Novotný vyzval ke svržení šílené Fialovy vlády. Odpovědí mu byl bouřlivý potlesk vlastenců, kteří se do Karlových varů sjeli ze všech koutů na země.

„Jestli tuto vládu nesvrhneme, jestli se nezmobilizujeme a jestli to nedokážeme, tak může být pozdě. Ten poslední energetický úder je úder takového druhu, že nás vystaví ztrátě toho posledního, co v této zemi ještě materiálního zbývá, tedy nemovitostí. Je to připravený proces. Až lidé nezaplatí energii, začnou ztrácet své domy. Ze země se už vyrabovalo všechno a poslední, co ještě zbývá, je soukromý nemovitý majetek,“ míní bývalý policejní prezident a současný předseda Asociace nezávislých médií.

Západ se podle jeho slov dostal do područí globálních elit, které ovládají státy mimo jiné i za pomoci tzv. neziskového sektoru. „Eurounijní motivace našich probruselských politiků je zjevná od počátku, co jsme vstupovali do EU. Vždy tam najdete nějaké zvýhodnění a příbuzné a známé, kteří vytvářejí sítě neziskových organizací, jimž je dána nepatřičná moc a prostor. Někdo získá za drobný peníz agenturu, a pak přinutí státy, aby si tu agenturu bohatě platili. To pan Soros umí. Stačí mu vložit pár milionů a vrátí se mu několik miliard.“

Podle Novotného je důležité mnohem více si všímat cizích zpravodajských služeb působících u nás pod krytím humanitárních organizací, jako je například Člověk v tísni. Důležitým mocenským centrem je také Aspen Institut umísťující do vládních kabinetů řídící manažery či poradce. Ti pak zařizují rozhodující vliv Washingtonu a Bruselu přímo na jednotlivých ministerstvech – právě tak jako to činili v padesátých letech poradci sovětští.   

Vystoupení Stanislava Novotného

Zasaženi do mozku

Své osobní zkušenosti z fungování bruselského molocha popsal přítomným europoslanec za SPD Ivan David, podle kterého je totalitní charakter evropské unie přímým ohrožením naší státní existence. A nejde jen o to, že 80 procent všech zákonů zdánlivě přijímaných naším parlamentem je ve skutečnosti pouhým povinným přenesením nařízení vládců Evropské unie. 

Je to ale ještě horší. Pravidla, která vytváří EU, jež si drze říká Evropa, jsou dvojí: směrnice a nařízení. Nařízení jsou přímo vykonatelná. Těm se nemůžeme bránit, pouze se jim podřídit. Národní parlamenty pak formálně projednávají směrnice, které ovšem rovněž přijmout musí. Nemůžeme je odmítnout, ale musíme je implementovat tedy vsadit do našich vlastních zákonů. Žijeme tak postupně stále více podle cizích pravidel.

Premiér Fiala stále opakuje, že patříme do Evropy, ale ve skutečnosti patříme Evropské unii. Její majitelé nás vlastní. Naše generace, která ještě byla schopna odporu slábne. Mladí už většinou ani nevědí, že žijí podle cizích pravidel. Nařízení EU, které máme my starší implementovány v zákonech, mají naši vnuci už implementovány přímo v mozku, konstatoval MUDr. David.

Vystoupení Aleny Vitáskové, Lenky Procházkové a Ivana Davida

Němci zrozeni v Zelených

Antonín Minarský (moderátor a signatář Manifestu D.O.S.T.), který celý program řídil, pak besedoval s Alešem Valentou, který varoval nejen před EU, ale také před Německem. Bývalý učitel a blízký spolupracovník Institutu Václava Klause, který se expertně zabývá naším mocným západním sousedem, odpověděl na Minarského otázku, proč bychom se měli Německa bát. Poukázal především na neomarxismus, který se již od roku 1968 začal rodit právě v Německu. Kulturní revoluce, která se odtud již desítky let šíří, zásadním způsobem formuje podobu dnešního Západu – a bohužel také naší republiky.

„Nejprve tito progresivisté rozptýlili svoji zhoubnou ideologii do společnosti: Postupně si podrobili všechny stupně škol až po univerzity a různé nadace, a nakonec zcela ovládli i politiku. Pomohla k tomu ještě specifická německá mentalita, která stála již u zrodu nacismu. Jedním z jejích hlavních rysů je snaha po domněle dokonalých řešeních, která ovšem pravidelně vedou k tragickým koncům.“

Německá hrozba měla vždy zelenou podobu (tato ideologie stála již v počátcích nacionálního socialismu, pozn. PP), neboť v Německu byla vždy velmi silná Strana zelených – dědička revolučních politických procesů roku 1968. „Její zakladatelé, fanatičtí stoupenci feminismu, multikulturalismu a bezbřehé imigrace, dnes udávají tón německé a evropské politice. Mezi jejich příznivce patří velká většina německých novinářů a dalších osobností ovlivňujících veřejné mínění.“

Nejtragičtější situace je podle Valenty na vysokých školách, které se nejen v Německu, respektive obecně na Západě, ale po převratu postupně bohužel i u nás staly místem indoktrinace mladých právě zmíněným neomarxismem – což je metoda, kterou se z nich poté stanou poslušní euoroobčánci. „Střezme se nejen před Německem, ale před celou EU, která vede naši zemi do zkázy, “ zakončil své vystoupení Aleš Valenta.

Vystoupení Aleše Valenty, Josefa Skály, Ladislava Větvičky, Jakuba Olberta, Jindřicha Rajchla a Matěje Gregora

Začalo to už za Špidly

Alena Vitásková (bývalá předsedkyně Energetického regulačního úřadu a zakladatelka Institutu monitorujícího porušování občanských práv českou justicí) promluvila nejen o ubývání svobody v naší zemi, ale také o katastrofální energetické situaci v ČR. Současný stav v cenách energií označila za tragický. „Není pravda, že krize souvisí s konfliktem na Ukrajině, ta má mnohem hlubší kořeny. “ Upozornila na rozsáhlé podvody a šlendrián, který postupně vedl k současnému dezolátnímu stavu celého českého energetického sektoru.

Přesně popsala i mechanismy, které k tomuto stavu vedly. Celá energetická tragédie byla nastartována už za Špidlovy vlády, která nás kromě podříznutí zdravých energetických kořenů zavlekla do Evropské unie. Fialova probruselská pětikoaliční vláda na Špidlův odkaz v podstatě jen navázala – a výsledky v podobě nejdražších cen energií v historii se brzy dostavily.

Železná opona a zlomení odporu nepodvolených

Jeden ze zakladatelů iniciativy „Kudy z krize“ Josef Skála (bývalý místopředseda KSČM) promluvil na téma záměrného zhoršování vztahů naší země s Ruskem a vyzval k jednotnému postupu všech vlasteneckých sil pro obnovu naší státní suverenity. Tato jednota předpokládá, abychom nebojovali minulé války, a soustředili se na to, co nás spojuje. Varoval před snahou spustit u nás novou železnou oponu a izolovat Rusko, což rozhodně není v našem národním zájmu.

O snaze zachránit zbytky našich svobod a práv promluvil předseda politického hnutí Chcípl pes (dnes používající pouze značku PES) Jakub Olbert, podnikatel, který se jako jeden z prvních postavil proti covidovému teroru: „Sleduji dění v europarlamentu, a nestačím se divit, s jakou rychlostí nám EU odebírá naše práva a svobody.“ Jednou z nejviditelnějších věcí je snaha o odebrání práva veta členským zemím.

Za velmi nebezpečné považuje také rozhodnutí německého ústavního soudu, který dospěl k „nálezu“, že vyšší společenský zájem stojí nad ústavou a zákony.  Za obdobné nebezpečí považuje Olbert zřízení nové policejní centrály v naší zemi, která se má zabývat takzvaným potlačováním extremismu, což je jen kouřová clona pro zlomení občanského odporu, který bude na podzim nepochybně sílit.

Právo a svoboda opět v podzemí

O porušování občanských práv a zavádění cenzury promluvil i jeden ze zakladatelů Charty 2022 a politického hnutí PRO, známý právník Jindřich Rajchl (v době covidových represí patřil ke statečným právníkům, kteří se státnímu bezpráví postavili). Konstatoval, že se rychle vracíme do dob totality.

Znovu jsou mediálně společensky lynčováni všichni, kteří vysloví opačný názor, než stanoví Fialova vláda. „Cenzurováni jsou nejen aktivisté s odlišným názorem, ale také odborníci, kteří na základě faktů vyvracejí neudržitelné lži vládní propagandy, jež každý jí nepříjemný názor označuje pojmem desinformace. Cenzuru v médiích, která vyvrcholila po začátku rusko-ukrajinského konfliktu zablokováním desítek nepohodlných webů, označil za flagrantní porušení zákona a Listiny práv a svobod které nemá v polistopadové historii naší země obdoby. (Připomeňme, že doktor Rajchl se ujal i žalob, které vede Protiproud proti premiéru Fialovi, tajným službám a jejich „privátním“ poskokům, kteří se pokusili násilím umlčet svobodné názory a informace).

Zajímavě mluvili i další známí účastníci setkání. Třeba neopakovatelný ostravský publicista a populární bloger Ladislav Větvička se s přítomnými podělil o své unikátní postřehy z cest po postsovětských republikách, pořadatelka Vlasteneckého setkání na zámku v Příčovech lékařka Alice Tomková,  promluvila o fenoménu covidismu a svobody, Matěj Gregor, předseda spolku Odchod, usilující o vystoupení ČR z EU, zase připojil své expertní poznatky o tomto klíčovém tématu.

Příznačné a vlastně symbolické bylo vystoupení spisovatelky Lenky Procházkové (signatářky Charty 77). Své zkušenosti z předlistopadového disentu zakončila slovy:

„Začínala jsem v samizdatu a skončím v samizdatu“.  

Celý článek ZDE: https://protiproud.info/politika/6530-vlastenecke-setkani-v-karlovych-varech-byvaly-policejni-prezident-vyzval-ke-svrzeni-fialovy-vlady-eu-i-nato-jako-klicovy-problem-nasi-dalsi-narodni-existence-potreba-sjednoceni-vsichni-k-pumpam.htm?fbclid=IwAR2zya7UY6H9aFLNLtRSwt45l54ySWAw0ZLoAxE3xIT4DspeG_6gtgPhT8Y

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Vladimír 2022-06-18 13:05
Všichni, co usilují o svržení vlády si musí uvědomit, že parlamentní cestou už to nepůjde. Je třeba masově dostat lidi do ulic. A to chce účinné vedení. Je hezké, že děláte schůzky, ale takto se můžeme proschůzkovat až do totálního kracu republiky, či k občanské válce. Neschůzkujte, konejte!!!
Citovat
#1 nowak 2022-06-16 12:50
K tomu vám přidám mé zkušenosti.Po devadesátých letech minulého století jsem se dostal do záp. nemecka,Norimbe rk.Uvedu dva příklady jejich hospodářské politiky.Vypráv ěl mi jeden Němec,že jeho soused prodává (tehdy) na tržišti v Norimberku svařené víno,pouze tři měsíce,prosinec až únor.Za tuto dobu vydělal,cirka několik stovek tisíc Dmarek.Zbytek roku žil na Malorce.Ale aby vždy v roce dostal místo na tržišti,donesl na radnici každý rok kufřík s 20 000,- Dmarek.
Hospodářský zázrak číslo 1.
Druhý příklad známe od nás také z devadesátých let.Jiný muž mi vyprávěl,že po válce všichni nacisté,kteří nebyli souzeni,si přivlastnili v Norimberku střed města a další nemovitosti,pro tože židovští majitelé byli většinou popraveni v koncentračních táborech.Vlastn ě podoba rozkradení státního majetku komunistickými činiteli,kteří ani dříve neměli charakter.
A jinak,ke svrhnutí vlády,bych nespěchal,doba ještě nedozrála,počke jme,až bude skutečně chleba stát 200,-Kč a lidé budou chodit venku a veřejně nadávat,pak se i z přívrženců vlády stanou naši pomocníci k ukončení činnosti "ZKORUMPOVANÝCH "!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře