Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Politika ničení

Ivan David nedávno informoval o dalším hřebíčku do rakve pro naše zemědělství, který zatloukla evropská komise i evropský parlament. Já jsem z branže, takže nemám už sílu to vůbec komentovat, začali mě totiž číst i můj zcela apolitický tatínek a maminka a zakazují mi používat sprostá slova. Pokud bych měl zjednodušit, kterým směrem tato politika jde, tak mohu jen suše konstatovat, že jde směrem k nepěstování a nechování. Ono se to nějak vyřeší… máme sice henten svobodný trh, který je nejvyšší hodnotou, ale zároveň potřebujeme šílený předpis i na prodej zelí.

Samozřejmě tento rozpor vadí jen dezolátům. Správný liberál ve volném trhu regulovaném předpisy o tisících stranách žádný problém nevidí.

  • politika-niceni
  • politika-niceni
  • politika-niceni
  • politika-niceni
  • politika-niceni
  • politika-niceni
  • politika-niceni
 

Stanjura nám včera oznámil, že uvažuje o zrušení daňové slevy na manžele… Když si uvědomím, že to není tak dávno, co Jurečka ještě blouznil o společném důchodu pro manžele a mluvil o podpoře rodin… Už je to všechno pryč. Předvolební sliby jsou také pryč. Zůstává jen povolební chlubení, které už nemá s realitou nic společného. Už se bude jen ořezávat.

Nejhorší na tom je, že nás neořezávají proto, aby za to postavili nějaký nový Temelín, který by jednou dodával levnou energii pro všechny. Ořezávají nás, protože podpora války je drahá. Ořezávají nás, aby se to rozstřílelo ve stepích. Solidarita důchodců s výrobci nadzvukových letadel. Ve jménu hodnot, které nás už jen stojí peníze a přestávají cokoliv pozitivního přinášet.

Když si přečtete jakýkoliv regionální tisk, tak je to jako číst černou kroniku. Pořád někde zavírá nějaká hospoda, nějaká prodejna potravin, nějaký koloniál… Tady končí nějaká firma, tam končí nějaký výrobce… tomu už se nevyplatí držet pobočku tam a tam…

Zaslechl jsem, že EU uvažuje o zákazu plynů do chladniček a tepelných čerpadel. Grýndýl vole… Emisní norma Euro 7 je tak přísná, že v podstatě ukončí výrobu všech levnějších aut pro plebs. Zůstanou jen sporťáky, na které se to vztahuje nějak jinak. Ale to už přece také víme. Na konference o klimatu a emisích se lítá soukromými tryskáči. Zakázat se mají Fábie, nikoliv Ferrari.

Ani nebudu mluvit o dlouholetém zavírání očí před praktikami různých umírněných lidojedů, které podporujeme. Zpravidla jsou to hrdlořezové první jakosti, kterým umožňujeme, aby se jim krev prolévala lépe a radostněji. Na Václaváku nikomu nevadily symboly praporu Azov, což jsou samozřejmě plně demokratičtí hodní hoši, co by mouše neublížili. Kde jsou ty doby, kdy cokoliv, co se jen vzdáleně podobalo hákenkrajcu, bylo předmětem vyšetřování. Vlastně… ono je to furt. Ale platí to jen pro Ortela, nikoliv pro Ukrajinu.

Ve školách už učitel musí vědět, kam patří, jinak tam nemá co dělat… Musí dětem vysvětlovat, že celá předchozí staletí byla špatně, tatínek a maminka jsou špatně, rodinné hodnoty jsou špatně, partnerská věrnost je špatně, muž i žena jsou špatně a místo toho je dobře něco, co bylo před deseti lety ještě námětem dobrých vtipů. Deregulace totiž znamená padesát pohlaví, znamená volnou migraci přes hranice, znamená indoktrinaci ve školách, znamená korespondenční volby. .. ale rozhodně neznamená, že by se vám lépe podnikalo. Rozhodně to neznamená méně papírování a méně nesmyslných certifikátů na všechno.

Zubař začíná být nedostupným luxusem…

Kilo papriky je skoro za dvě stovky…

A když na tohle všechno někdo upozorní, tak je populista. Jde na ruku nízkým dezolátním pudům a nechápe tu vznešenost evropského údělu žitého stále více za ostnatým drátem a co nejdál od obyčejných lidí. Každý přece ví, že politika se nedělá ve jménu lidu, ale ve jménu evropských hodnot. Lid už tomu vlastně jen překáží. Žijeme v tom nejlepším světě a různí Rajchlové toho zneužívají.

Ano, přesně z toho jsou všechny ty vyprávěnky o depopulizaci planety. Z toho vznikají všechny ty obavy, že vakcíny tu nejsou pro nás, ale proti nám. Že Klaus Schwab spolu se Sorosem dělají všechno pro to, aby nás zničili. Ne, fakt nevím, nakolik to chtějí udělat a jak jsou se svými plány daleko, ale když vidím dnešní svět a poslední kroky naší vlády, tak tomu prostě věřit chci. Když už několik let koukáte na politiku ničení ve všech oblastech, tak se nemůžete divit, že si to lidi potřebují nějak vysvětlit. Když koukáte, jak kolem vás mizí poslední obchůdky i hospody, jak si najednou musíte dávat pozor na jazyk, jak vás pranýřují za to, co bylo po stovky let cestou kupředu, ale dneska je to už zakázané, když vidíte, v čem budou žít vaše děti… tak si říkáte, že to přece nemůže být jen kolektivní imbecilita.

Kdyby tu byl alespoň nějaký Mao, tak by to bylo na koho svést. Kdyby tu byl jeden Velký kormidelník, tak by bylo jasné, kdo za to může. Ale není jeden. Jsou jich tisíce v tak šíleném propletenci, že nenajdete nikoho, koho by se dalo zastřelit, aby tohle šílenství skončilo.

Já se nedivím, že majitelé firem začínají být na naší straně. Nedivím se, že zemědělci už čtou raději Vidláka, než zprávy ministerstva zemědělství. Nedivím se, že lidi plní sokolovny a začínají být politicky aktivní. Nedivím se, že charismatičtí politici začínají mít statisícové dosahy na fejsbůku. Nedivím se, že obskurní blogeři jsou pro leckoho lepším zdrojem než Česká televize. Začíná jít o všechno. Proti nám stojí politika ničení. Politika, která se utrhla z řetězu. Politika protinárodní, protilidská. Politika ve jménu něčeho, co nikdo nevolil. Politika, která už má jen tlamu.

Do voleb je daleko, do demonstrace je blízko. Dumejte, dumejte, jestli byste také neměli přijít. Dokud to ještě jde. Dokud ještě můžeme psát, dokud ještě můžeme mluvit. Dokud ještě máme něco, za co stojí za to bojovat. Až se naplní všechno to, o čem už vláda na plnou hubu hovoří, tak už bude demonstrování zbytečné. Nebudete nic mít… a jak říká Klaus Schwab, budete šťastní… možná.

Zdroj: https://www.vidlakovykydy.cz/clanky/politika-niceni

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Občánek 2023-03-02 09:58
Dobrý den, nejen zubař a jeho dostupnost je luxusem, ale jak jsem zjistil, třeba dost důležité ORL. Že je to špatné, cítím a vím asi od roku 1995. Zkoušel jsem se s tímto režimem asi 20 let nějak kočkovat, ale zjistil jsem, že tzv. občanské metody smysl nemají. Oni mají aparát, který vám dokáže, že černá, kterou vidíte, není ve skutečnosti černá, ale bílá. A třeba naopak, jak se zrovna hodí. Podobně, jak řekl jeden vrah v seriálu Columbo, když se na ně přijde s jakoukoli otázkou, stížností, oni mají vždy připravenou odpověď. Chcete se soudit? Jeden jejich Motejl kdysi prohlásil, že spravedlnost je drahá a měl pravdu. Stačí se podívat do očí předsedy apelačního soudu a citlivý má jasno. Vrcholem a dobrým signálem kde je pravda ovšem je podpora fašizujícího válčícího režimu, který nezakrytě používá zřejmé variace insignií původně využívaných tzv. Třetí říší, která byla zjevně také říší zla. Mám pokračovat dál. Myslím, že nyní netřeba. Já mám v tom, kdo je šelma ze souše i z moře z knihy Zjevení jasno. Děkuji vám za pozornost a nashledanou v lepších časech.
Citovat
#1 Jánošík 2023-03-01 08:47
Statisíce let řídili společenstvi stařešinové, skušení a moudří. S příchodem computerů se se všechno převrátil na hlavu. Ti staří je nevěděli ani zapnout. Proto se k řízení drali ješťe nezkušení a nezralí, ale dostatečně a drze asertivní volové, kteří ale uměli klikat a lízat prstem displaye protože odrostli na Tamagočích a nedělali nic, jen leželi s počítači a bezstarostně si hráli. To co teď žijeme je toho důsledek. Teď jsou ve vládách a ničí svět. To peklo, kam směřujeme je proléčí.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře