Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vítězství nad nezákonnými opatřeními? Už se nesmí opakovat

Po více než dvou letech už spolehlivěji víme, o čem celá záležitost, která hýbala světem a byla tématem číslo jedna i u nás, byla.

Lidé byli soustavně připravováni o běžné způsoby života, práci, kulturu a omezováni dramaticky ve svých právech. Nyní už víme, že protiústavně. Celá záležitost vyvolává znepokojení a ukazuje na něco velmi nekalého.

Musíme na tomto místě poděkovat českým soudům, zejm. Městskému v Praze, Nejvyššímu správnímu a Ústavnímu, že hájily naši ústavu, a všem, kteří se na obraně práva podíleli. My jako občané, si musíme uvědomit, jak velkou ochranu nám Ústava a ústavní instituce skýtají.

Chrání nás před politiky a jejich zájmy, před nadměrnými zásahy státního aparátu do našich životů, zkrátka, zajišťují, aby náš stát fungoval na bázi demokracie a svobody.

  • vitezstvi-nad-nezakonnymi-opatrenimi-uz-se-nesmi-opakovat


Podle dostupných přehledů soudy snad čtyřicetkrát zasahovaly na popud žalobců a označily většinu vládních opatření za protiústavní a nezákonná, zahrnuje v to nošení roušek, testování, omezování pohybu a podnikání a celý nouzový stav, takže vlastně vše. Celkově se dá celá záležitost s opatřeními označit jako nezákonná ba zločinná. Zamysleme se také nad tím, že ti, kdo nařízení nedodržovali, protestovali a byli za to šikanováni, pokutováni, se vlastně chovali správně a ti, co nařízení vynucovali a upjatě je dodržovali, vlastně jednali protiústavně.

Vyzkoušeli jsme si, jaké to je ztratit některé svobody, a zažili jsme vlastně první velký pokus o zavedení nesvobodného režimu v naší době. Ano, takový nenápadný, kamuflovaný, ale intenzivní pokus. (A buďmě vděčni, že tento pokus nevyšel!) Tyto změny byly správně vyhodnoceny jako neústavní a nabourávající demokracii. Můžeme se ptát, proč vlády tak vehementně usilují o to, aby byli občané spoutáni, ovládáni, kontrolováni, ocejchováni a podrobeni. (Souvisí to s aktuálními snahami o plošné globální sledování pokročilými elektronickými systémy?)

Jisté je, že mnoho z toho, co bylo označováno za konspirační teorie, najednou vidíme se uskutečňovat, a mnoho lidí, kteří se jim vysmívali, už je berou vážně. Diskutuje se o nich ve zprávách, na internetu i v televizi. Myslím, že to, co bylo předpovídáno, už se děje právě teď.

Bral bych v největší opatrnost, nebo spíše nedůvěru cokoliv co přijde ze strany těch, kteří celé roky tvrdě pracovali na podkopávání základů demokracie a usilovali o vytvoření policejního státu pod vládou šílených doktorů. Používali metody zastrašování, vydírání a manipulace k dosažení svých cílů. Tito lidé rádi využijí jakoukoliv záminku k omezení svobod a práv a utužení sledování a kontroly.

Tím spíše musíme být obezřetní a neústupní vůči těm, kteří z různých stran útočí na naše děti, snaží se jim ubližovat a dělat z nich nemocné. To je asi největší zločin současných opatření, který by měl podle mě být i postižen trestně. Děti jsou od přírody nevinné, zdravé, jejich imunitní systém je dokonalý, do té doby, než jim jej dospělí poškodí a způsobí oslabení, které se s nimi pak táhne třeba celý život. Takto poškozené děti budou nešťastné a nedivte se, když budou nenávidět společnost, která jim to udělala. Zkrátka je zvrácené, jak je s dětmi zacházeno, nepřípustné!

Vidíme, jak je proti lidem vedena masivní kampaň. Nenechme se jí nachytat. Události posledních let jsou zkušenost, kterou nesmíme zapomenout. Myslím, že otevřely mnoha lidem oči a daly nám jasné poselství: Nedopusťme, aby se nikdy v budoucnu tohle opakovalo!

Autor: Ladislav Zelinka

Zdroj: https://ladislavzelinka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=788637

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 nowak 2022-06-22 12:19
Bylo asi tři měsíce po vypuknutí "kovidu"(záměrn ě kovidu),před dvěma lety.A německá ZDF ukazovala,jak v USA,v New Yorku,umírají lidé ve velkém množství.Ukázal i v pořadu,jak je prý nemají kde pochovat,tak je pohřbívají na ostrově nedaleko USA, New Yorku.Film byl černobílý,v zemi rýha,do ní ukládalo pět lidí v plastových oblecích rakve.(Pravděpo dobně film z vietnamské valky)
A hned nato ukázali film,byla tam zelená tráva a keře,žádný kříž,žádný náhrobní kámen.Říkám si, ...tak takto nám Media se..rou na hlavu.A ovce nosí hadry na hubě dodnes.
Pro mne jedno jsem se naučil,nikam neberu mobil a na delší cesty mám malý,kde z něj vyndám baterii.
Ale každý je svému vlastnímu rozhodnutí pánem.
Citovat
#1 sergej 2022-06-21 21:29
Gdyš // budete soustružit na 3 000% se vztyčením vysílacího stožáru podle čt orwell a budete živit 10M 300mega multikulturních obohacovačů tak vás třeba nebudou chtít upíchat mRNA-ou zmeny DNA na organismy GMO. Ale kdo ví, fakt je ten že si prachy stejně tisknou a vy je dostanete až za zboží a služby privilegiantům, možná. Ale můžete ten koncept bezpečně "rozstřílet. :-)))) S opomenutím užití mozku.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře