Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Globsekoví Hitlerovia a Napoleoni

Je všeobecne akceptované, že Hitler bol nacista, ktorý spáchal na ľudstve doteraz najhoršie zločiny. Vykonávať dnes Hitlerovo dielo, byť jeho pohrobkom, to by nemalo byť vôbec možné, pre nesmierne odstrašujúcu hrôzu a des, ktoré vznikajú u každého člověka, čo i len pri pomyslení na takéto konanie.

Ale nie je to tak. Dnes sa Hitler vracia na výslnie a je opäť tu, stáva sa ako keby, významným velikánom histórie a k jeho odkazu sa hlásia tí najdôležitejší politici západných demokracií.

  • globsekovi-hitlerovia-a-napoleoni
  • globsekovi-hitlerovia-a-napoleoni
 

Geniálny papá Hitler svojím celoživotným dielom odhalil, že vlastníctvo Ruska Rusmi je najväčšou prekážkou normálneho fungovania západného sveta na demokratických princípoch. Veď aj staroveký Rím fungoval ako demokracia iba preto, lebo tam mali otrokov. Rusko predsa nemôže vlastniť suroviny a energie, ktoré chce Západ pre seba. Predsa dôvody, prečo Rusko ani nemôže nikdy patriť do západného demokratického sveta sú, že demokracia potrebuje aj otrokov a suroviny a územia sveta predsa nemôžu mať dvoch vlastníkov. Po Hitlerovi tu zostala nesplnená úloha spojiť západný svet proti Rusku, poraziť ho a Rusom zobrať Rusko.

Aby sa jediným vlastníkom ruských surovín stali západné demokracie. Je neprípustné aby Rusko samo ovládalo vlastné surovinové zdroje a s demokratickým západom aby sa o ne iba delilo cestou štandardného vzájomne výhodného obchodu. Aj keď Rusko vybudovalo plynovod do Nemecka aby mohlo Nemecku dodávať cca 10 x lacnejší plyn, tak aj ten bolo treba zničiť a preto bol aj zničený. Nemecko tento útok proti Nemecku a aj proti EÚ vyhodnotilo tak, že zničenie plynovodu je pre budúcnosť jeho trhovej ekonomiky výhodnejšie a mlčalo. Blud, že je lepšie mať suroviny zadarmo, než za ne platiť sa rozšíril Európou. Blud, že svet bude existovať bez Ruska masívne napadol mozgy demokratických západných politikov.

Popieranie, prekrúcanie a bagatelizovanie holokaustu je dnes typické pre pokrytectvo pri uplatňovaní práva a hodnôt EÚ. „EÚ sa jednoznačne zaviazala zabezpečiť, že takéto zverstvá sa už nikdy nebudú opakovať,“ pozná pravdu Josep Borrell, eurokomisár pre zahraničie EÚ. V skutočnosti však Borrell a celá EÚ popierajú existenciu ukrajinského nacizmu a jeho zverstiev páchaných na civilnom obyvateľstve. Svojou nečinnosťou pri presadzovaní Minských dohovorov a dodávaním zbraní nacistom sa stali spolupáchateľmi týchto zverstiev. Keď hľadáme odpoveď prečo je tomu tak, napríklad u Borrella, tak v jeho životopise narazíme na zaujímavý fakt, že do svojich 28 rokov bol na mladého muža vyformovaný vo fašistickej diktatúre generála Franca.

Slováci si zatiaľ zachovávajú zdravý rozum v nebývalej miere a to aj napriek vymývaniu mozgov z Američanmi ovládaných médií.
69% Slovákov si myslí, že poskytovaním zbraní Ukrajine provokujeme Rusko a približujeme sa vojne. 69% Slovákov si myslí, že pomoc Ukrajincom je na úkor domácich obyvateľov, 60% Slovákov si nemyslí, že Rusko je zodpovedné za vojnu na Ukrajine. Z toho 34% si myslí, že na vine je Západ, ktorý provokoval Rusko a 17% si myslí, že na vine je Ukrajina, ktorá utláčala rusky hovoriacu časť populácie. 50% obyvateľstva Slovenska si myslí, že USA predstavuje pre Slovensko bezpečnostnú hrozbu.
(zdroj TK Globsec, zaznamenal Igor Jurečka https://www.youtube.com/watch?v=G-6Ho5G3-ic)

Bratislavský Globsec privíta hostí zo 63 krajín, aj desať premiérov a prezidentov, aj 20 ministrov zahraničných vecí, obrany a tiež lídrov medzinárodných inštitúcií. Na konferenciu príde francúzsky prezident Emmanuel Macron aj predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová a predsedníčka  Európskeho parlamentu Roberta Metsolová. USA bude zastupovať bývalý minister obrany Spojených štátov amerických Mark Esper. Za hostiteľskú krajinu sa zúčastní prezidentka Zuzana Čaputová, predseda vlády a ministri.

Podujatie Globsec sa uskutoční v Bratislave meste mieru, v Grand Hoteli River Park neďaleko mauzólea Chatama Sofera a priamo pod kopcom so židovskými cintorínmi, kde sú pochované tisícky príslušníkov židovského národa, na ktorom sa dopustil Hitler zločinu holokaustu.

Na tomto podujatí už tradične bude dominovať vojna dnešných Hitlerov a Napoleonov proti Rusku.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Miguel47 2023-06-01 16:54
Rusko bude opět miset za obrovských obětí bojovat s
tímto hnědým morem, ale tentokrát to bude znamenat
zničení civilizace v současné podobě. Ale kdo chce kam?!?
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře