Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Proč je pro OSN jeden masakr v mešitě mnohem horší než nespočet masakrů v kostelech?

Raymond Ibrahim

19. července 2022

Velikonoční neděle, 21. dubna 2019, muslimští teroristé odpálili bomby ve třech kostelech a třech hotelech na Srí Lance; 359 lidí bylo zabito a více než 500 zraněno. Na snímku: trosky kostela Svatého Sebastiána v Negombu. (Foto: Stringer / Getty Images)

Organizace spojených národů nedávno označila 15. březen za "mezinárodní den boje proti islamofobii". Toto datum bylo vybráno, protože v tento den se udál jeden z nejhorších teroristických útoků na muslimy: 15. března 2019 ozbrojený Australan Brenton Tarrant vstoupil do dvou mešit na Novém Zélandu a zahájil palbu na neozbrojené a bezmocné muslimské věřící; 51 lidí bylo zabito a 40 zraněno.

Tato událost byla celým Západem oprávněně široce odsouzena. V reakci na tento útok OSN prohlásila, že islám potřebuje zvláštní ochranu.

Tato reakce však vyvolává velmi důležitou otázku: pokud jeden útok nemuslima na mešitu stačil k tomu, aby OSN vyhlásila 15. březen za mezinárodní den boje proti islamofobii, tak proč OSN neřeší nesčetné, často mnohem horší útoky muslimů na nemuslimská svatá místa? Proč tyto útoky nevyvolaly podobnou reakci OSN?

  • proc-je-pro-osn-jeden-masakr-v-mesite-mnohem-horsi-nez-nespocet-masakru-v-kostelech

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 P.A.Semi 2022-07-22 02:27
15.březen je datum fašistického obsazení Čech a tím de-facto začátku světové války... Je to také datum začátku války v Sýrii... A nyní by to tedy novodobí fašističtí zrádci z OSN chtěli udělat svátkem svého plánovaného obsazení Evropy cizáky...?
Kromě toho, ten útok na Novém Zélandu byl vládní Podvod - ty Muslimy tam zastřelil někdo jiný, a pak tam přišel ten týpek filmovat, s pěti živými herci a cca čtyřiceti mrtvými, kteří byli mrtví, ještě než přišel... Proto bylo to video, na kterém je to jasně vidět, tak důkladně cenzurováno... Tím, jak to cenzurovali, dokázali, že se na tom místní vláda podílela... (A postříleli je tam prý proto, že tam bylo nějaké centrum výuky jihádistů - už nevím přesně, ale šlo by to dohledat... Měl by to tedy být spíš svátek Národní Sebeobrany...? Asi spíš ne... Byl to podvod a 15. březen není dobré datum...)
πα½
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře