Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

ANS, ND a Holešovská výzva vyjadřují protest proti věznění Juliana Assangeho

Aliance národních sil, Národní Demokracie a Holešovská výzva společně vyjadřují protest proti trýznivému věznění Juliana Assangeho ve Velké Británii, a to z důvodů, jeho pravdivého informování světové veřejnosti o zločinech USA spáchaných na občanech Iráku a Afganistanu. Tak, jak má být soudem ve Velké Británii rozhodnuto ve dnech 20.2.2024 a 21.2.2024 o vyhoštění Juliana Assangeho do USA, kde by byl nucen strávit zbytek života ve vězení za činy, které nespáchal, cítíme povinnost podpořit okamžité propuštění Juliana Assangeho na místo jeho vydání do USA.

  • ans-nd-a-holesovska-vyzva-vyjadruji-protest-proti-vezneni-juliana-assangeho

Proto zveme všechny Čechy, kterým se příčí nečinně přihlížet dalším zločinům tohoto anglosaského komplotu Velké Británie a USA, aby se svou účastní na této naší demonstraci postavili proti této kolosální nespravedlnosti vykonávané na Julianu Assangem.

Zároveň chceme na této demonstraci vyjádřit své rozhořčení nad zavražděním amerického novináře chilského původu Gonzala Liry ukrajinskou fašistickou chutnou pro jeho kritické názory vůči ukrajinské vládě a žádáme, aby byla tato politická vražda na Ukrajině vyšetřena a potrestána.

Podporou ukrajinského fašistického režimu na sebe přebírá i česká vláda svoji spoluzodpovědnost za tuto politickou vraždu, která je pokračováním zavedené praxe na Ukrajině – zbavování se novinářů kritizujících porušování lidských práv na Ukrajině jejich fyzickou likvidací.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Jaro Jaroslav 2024-02-12 12:46
A v Bratislave pred Britskou ambasadou zasa nič? Je na takom útulnom miestečku že by im tam mohli narobiť Slovaci krasny randál a pripomienku že su nacistickou monarchiou ktorú požiera rakovina a rusofóbia!!!
Citovat
#1 Jaroslav Martínek 2024-02-11 23:00
Ve výzvě chybí místo a datum protestu. Mělo by to být před ambasádou VB,
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře